آغاز عرضه آپدیت اندروید 7 برای اچ تی سی وان M9

آپدیت اندروید 7 برای اچ تی سی وان M9

آغاز عرضه آپدیت اندروید 7 برای اچ تی سی وان M9

اگرچه به‌روزرسانی اندروید نوقا برای گوشی اچ تی سی 10 (HTC 10) در اروپا و مناطق دیگر با تاخیر همراه بود، اما انتشار اخباری مبنی بر عرضه جهانی آپدیت اندروید 7 برای اچ تی سی وان M9 ، طرفداران قدیمی این شرکت تایوانی را خوشحال خواهد کرد.

به‌زودی آپدیت اندروید 7 برای اچ تی سی وان M9 در مناطق دیگر نیز عرضه می‌شود

اخیرا گراهام ویلر (Graham Wheeler)، مدیر بخش خدمات و محصولات این شرکت تایوانی، با ارسال یک توییت جدید از انتشار آپدیت اندروید 7 برای اچ تی سی وان M9 در کشورهای اصلی قاره اروپا، ترکیه و آفریقای جنوبی خبر داده است. همچنین در روزهای آتی، این به‌روزرسانی در اختیار کاربران دیگر کشورها نیز قرار خواهد گرفت. باید اشاره کنیم که در گذشته برخی از دارندگان وان M9 در کشور انگلستان از دریافت این آپدیت با حجم 1.27 گیگابایت خبر داده بودند. اما حالا اندروید نوقا به صورت رسمی برای تمامی کاربران عرضه شده است.

انتظار برای دریافت آپدیت های نرم افزاری همیشه خسته‌کننده بوده و حتی حالا که قرار است آپدیت اندروید 7 برای اچ تی سی وان M9 عرضه شود، 6 ماه از عمر اندروید نوقا می‌گذرد. به هر صورت بعد از مشکلات فنی پیرامون عرضه اندروید نوقا برای اچ تی سی 10، امیدواریم چنین مشکلی در مورد آپدیت مربوط به پرچمدار قبلی اچ تی سی تکرار نشود.

1395-11-15

دیدگاهتان را بنویسید