آنتن بی سیم پیشرفته ایر ویو معرفی شد

آنتن بی سیم پیشرفته ایر ویو

آنتن بی سیم پیشرفته ایر ویو معرفی شد

آنتن بی سیم پیشرفته ایر ویو در نمایشگاه CES 2017 معرفی شد. این آنتن می تواند چالشهای مختلفی که دارندگان تلویزیون های آنتنی با آن دست و پنجه نرم می کنند را برطرف کند.

یکی از مشکلات همیشگی صاحبان تلویزیون های آنتنی این بوده که دستگاه آنها قادر به دریافت  همیشگی سیگنالهای قدرتمند نیست. در واقع در موارد متعددی شاهد هستیم که این معضل آنها را مجبور می کند تا به تغییر مکان تلویزیون برای دریافت سیگنالهای قوی تر بپردازند.

آنتن بی سیم پیشرفته ایر ویو مشکل دریافت ضعیف سیگنال را حل کرد

شرکت موهو (Mohu) که دارای سابقه درخشانی در زمینه تولید و عرضه آنتن های پیشرفته تلویزیونی است در نمایشگاه یاد شده از آخرین محصول خود در این حوزه با نام ایرویو (AirWave) رونمایی کرده است که با بهره گیری از فناوری بی سیم، تمامی چالشهای یاد شده را بر طرف کرده است.

تنها کاری که لازم است برای استفاده از این دیوایس 150 دلاری انجام دهید، متصل کردن آن به برق است. مهم نیست تلویزیون خود را در کجای منزل قرار می دهید زیرا در هر صورت ایرویو کانالهای تلویزیونی را دریافت کرده و در ادامه با تغییر آنها به ویدیوهایی با فرمتهای مختلف آنها را از طریق وای فای به اپلیکیشن مربوطه روی پلتفورمهایی نظیر اپل تی وی، روکو، فایر تی وی، آی او اس و اندروید می فرستد. البته لازم به گفتن نیست که می تواند آنها را برای وب نیز ارسال کنید.

در حال حاضر قادر به معرفی جزییات بیشتر از این محصول نیستیم، اما به نظر می رسد خرید این آنتن در فصل بهار برای عموم امکان پذیر باشد. با خرید این محصول مشکل همیشگی ضعف در گیرندگی سیگنالهای تلویزیونی برطرف می شود و خریدار می تواند بدون دغدغه به تماشای یرنامه های مورد نظر خود بپردازد. به طور کلی فناوریهای موجود درصدد هستند تا به رفع هر چه بیشتر مشکل سیگنالهای ضعیف بپردازند.

فروشگاه اینترنتی جانبی کاملترین مجموعه لوازم جانبی موبایل در ایران ، حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس 2017 (CES 2017)

1395-10-15

دیدگاهتان را بنویسید