آپدیت اندروید 7 برای گلکسی نوت 5 (Galaxy Note 5) عرضه شد

آپدیت اندروید 7 برای گلکسی نوت 5 عرضه شد

آپدیت اندروید 7 برای گلکسی نوت 5 عرضه شد؛ به زودی در ایران

با مرور پیام‌های ارسالی از سوی بازدیدکنندگان ما در بخش نظرات وب‌سایت و کانال تلگرامی گجت نیوز، به این نتیجه می‌رسیم که بسیاری از کاربران نگران عدم عرضه آپدیت اندروید 7 برای گلکسی نوت 5 (Samsung Galaxy Note 5) هستند. اما با توجه به اخبار منتشر شده، ساعاتی پیش صاحبان این گوشی موبایل در کشور ترکیه توانسته‌اند سیستم عامل دستگاه خود را به نسخه 7 اندروید نوقا ارتقا داده و زمینه‌ساز عرضه جهانی آن شوند.

آپدیت اندروید 7 برای گلکسی نوت 5 قرار بود هفته پیش منتشر شود

اوایل ماه جاری بود که بخش ترکیه‌ای شرکت سامسونگ برنامه خود را برای عرضه آپدیت اندروید 7 در گوشی های مختلف در کشور ترکیه ارائه داد. این برنامه علاوه بر افشای جزییاتی از بروزرسانی محصولات مختلفی از جمله گلکسی اس 6 (Samsung Galaxy S6) و گلکسی اس 6 اج (Samsung Galaxy S6 Edge)، تاریخ عرضه آپدیت اندروید 7 برای گلکسی نوت 5 را نیز اعلام و آن را اواخر اسفندماه عنوان کرده بود.

طبق اخبار رسیده، ساعاتی پیش آپدیت اندروید 7 برای گلکسی نوت 5 در کشور ترکیه منتشر شد که پس از انجام این بروزرسانی، نسخه نرم افزار به N920CXXU3CQC7 تغییر خواهد یافت. حجم بروزرسانی کمی کمتر از 1.3 گیگابایت بود که مشخص می‌کرد می‌بایست آپدیت اصلی سیستم عامل این فبلت باشد.

آپدیت اندروید 7 برای گلکسی نوت 5 در کشور ترکیه سرآغازی برای ورود آخرین نسخه سیستم عامل اندروید به آخرین مدل سالم سری نوت سامسونگ در دیگر نقاط جهان است. بنابراین، این انتظار وجود دارد که طی هفته‌های آینده شاهد عرضه اندروید نوقا در گلکسی Note 5 برای کاربران عزیز ایرانی نیز باشیم.

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 100%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; }

1395-12-28

دیدگاهتان را بنویسید