آپدیت جدید تلگرام؛ امکان کامنت‌گذاری هم فعال شد

برترین‌ها: نسخه جدید تلگرام ۷.۱ (Telegram ۷.۱) منتشر شد. ویژگی کامنت‌گذاری در حال حاضر فقط در نسخه تلگرام اصلی (دسکتاپ و گوشی) فعال است.

چنانکه می‌دانید تلگرام با توجه به محبوبیت فراگیرش در ایران٬ حتی. پس از فیلترینگ آن٬ همچنان یکی از برترین ابزار‌های مارکتینگ و سوشال مارکتینگ به حساب می‌آید. حال هر چقدر این ابزار تعاملی‌تر باشد و اعضا و کاربران شما بتوانند ارتباط مستقیم‌تری با شما داشته باشند٬ این امکان ارزش بیشتری خواهد داشت. اخیرا تلگرام امکان کامنت گذاشتن در پست‌های کانال‌ها را فراهم کرده است.

آپدیت جدید تلگرام؛ امکان کامنت‌گذاری هم فعال شد

بی‌تردید تلگرام یکی از غنی‌ترین اپلیکیشن‌های پیام رسان حال حاضر است و تیم توسعه دهنده‌ی آن به‌روزرسانی‌هایی با قابلیت‌های جدید را به صورت مکرر به آن اضافه می‌کند. امروز نسخه جدید تلگرام ۷.۱ منتشر شد و حالا ویژگی‌های جذاب جدیدی را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

فیلتر‌های جستجو

از این پس در بخش جستجو تلگرام به لطف فیلتر‌های اضافه شده می‌توانید محتوا مورد نظر را بر اساس دسته بندی‌های فایل، موسیقی، محتوای تصویری، لینک‌ها، مکالمات و پیام‌های صوتی جستجو کنید و یا با تایپ کردن تاریخ مورد نظر جستجو خود را محدودتر کنید. همچنین می‌توانید از این فیلتر‌ها به صورت ترکیبی استفاده کنید.


ناشناس کردن ادمین‌های گروه

در سال‌های اخیر استفاده فعالان اجتماعی برای انجام برنامه‌های خود در گروه‌های تلگرامی به شدن افزایش پیدا کرده است. حال در بروزرسانی جدید تلگرام قابلیت امنیتی جدیدی در نظر گرفته شده که با استفاده از آن ادمین گروه مورد می‌تواند خود را به حالت ناشناس دربیاورد. در این حالت نام ادمین از لیست اعضا گروه مخفی خواهد شد و پیام‌های او مانند پست کانال‌ها با نام گروه ارسال خواهد شد.

آپدیت جدید تلگرام؛ امکان کامنت‌گذاری هم فعال شد


قابلیت ثبت کامنت در کانال‌ها

در نسخه جدید تلگرام در زیر پست کانال‌هایی که قابلیت گفتگو را برای کاربرانشان فعال کرده‌اند، یک دکمه ویژه کامنت در نظر گرفته شده تا نظر خود را در خصوص مطلب منتشر شده ارائه کنند.

آپدیت جدید تلگرام؛ امکان کامنت‌گذاری هم فعال شد

مخاطبان عزیز با بروزرسانی تلگرام خود می‌توانند نظرات خود را نسبت به هر یک از پست‌های کانال، با توجه به ویژگی جدید تلگرام (کامنت) برای ما ارسال کنند.

ویژگی کامنت‌گذاری در حال حاضر فقط در نسخه تلگرام اصلی (دسکتاپ و گوشی) فعال است.


گسترش انیمیشن‌های نسخه اندروید

در نسخه جدید پیام‌رسان تلگرام برای دستگاه‌های اندرویدی شاهد اضافه شدن انیمیشن‌های جذاب در بخش‌های مختلف هستیم. به طور مثال در زمان باز کردن نوار ابزار و یا سیو کردن و ارسال فایل‌ها می‌توانید انیمیشن‌های جدید را مشاهده کنید. همچنین در گروه‌ها می‌توانید با نگه داشتن انگشت خود بر روی تصویر پروفایل کاربران، نسخه بزرگ شده تصویر پروفایل مورد نظر را مشاهده کنید. همچنین با جسچر مشابه می‌توانید پیش نمایش چت‌های حساب‌های کاربری دیگر خود را نیز تماشا کنید.


افزایش تعداد ایموجی‌های انیمیشنی

از سال گذشته تلگرام تصمیم گرفت تا به صورت آزمایشی برخی از ایموجی‌های محبوب را انیمیشنی کند. حال با توجه به استقبال کاربران، تعداد ایموجی‌های انیمیشنی تلگرام در نسخه جدید به صورت چشم‌گیری افزایش پیدا کرده و شاهد ۱۸ ایموجی انیمیشنی جدید هستیم.

آپدیت جدید تلگرام؛ امکان کامنت‌گذاری هم فعال شد

دیدگاهتان را بنویسید