آپدیت جدید گیر اس 3 قابلیت‌های زیادی را به این ساعت هوشمند آورده است

آپدیت جدید گیر اس 3

آپدیت جدید گیر اس 3 قابلیت‌های زیادی را به این ساعت هوشمند آورده است

سامسونگ اخیر عرضه به روزرسانی نرم افزاری جدیدی را برای جدیدترین ساعت هوشمند خود آغاز کرده است. این به روزرسانی با شماره R770XXU2BQC5 و R760XXU2BQC5، بسته به مدل ساعت یعنی گیر اس 3 کلاسیک و یا فرانتیر عرضه خواهد شد. خبر خوب اینجاست که آپدیت جدید گیر اس 3 (Gear S3) امکانات تازه‌ای را به ساعت هوشمند فوق‌العاده محبوب سامسونگ آورده است.

بهبود رابط کاربری را باید مهمترین ویژگی آپدیت جدید گیر اس 3 دانست

افزوده شدن تاریخ و پخش‌کننده موسیقی تلفیقی جدید بر روی صورت ساعت، قابلیت خودکار به روزرسانی ارتفاع و اطلاعات منطقه HR با قابلیت سفارشی‌سازی، طی آپدیت جدید گیر اس 3 به اپلیکیشن S Health افزوده شده‌اند. علاوه بر این موارد، از این پس کاربران می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن S Voice، حین ایجاد یادآور، زمان و تاریخ را مشخص کنند. بهبود رابط کاربری برنامه News Briefing را باید از دیگر تغییرات اعمال شده طی آپدیت جدید گیر اس 3 دانست.

اکنون در Find My Device شاهد یک گزینه جدید هستیم که به کاربر اجازه می‌دهد در صورت گم کردن ساعت، اطلاعات یک مخاطب خاص را مشاهده کند. از دیگر قابلیت‌های افزوده شده طی آپدیت جدید گیر اس 3 ، باید به افزایش حداکثر زمان کرنومتر به 3 ساعت اشاره کرد. با دریافت به روزرسانی، شاهد امکانات زیادی در بخش دسترسی‌پذیری به ساعت خواهید بود، چرا که رابط کاربری به میزان قابل توجهی بهبود یافته و باگ‌های موجود در پلتفرم آی او اس از بین رفته‌اند.

آپدیت جدید گیر اس 3

یک قابلیت جدید تعویض خودکار، به سرعت ساعت را به یک گوشی هوشمند وصل کند. همچنین اپلیکیشن Samsung Internet برای Gear به کاربر اجازه می‌دهد تا به مرور صفحات وب بر روی مچ دست خود بپردازد. همانند همیشه، این دسته از آپدیت‌های نرم افزاری OTA مرحله به مرحله در مناطق مختلف عرضه می‌شود، به همین دلیل برای دریافت آن باید صبور بوده و به طور مداوم امکان دریافت آپدیت جدید گیر اس 3 را چک کنید.

1396-01-09

دیدگاهتان را بنویسید