آیا آمریکا، فناوری یوفوها را در پایگاه نلیس آزمایش می‌کند؟

فناوری یوفوها

آیا نیروی هوایی آمریکا، فناوری یوفوها را در پایگاه نلیس آزمایش می‌کند؟

یکی از معروف‌ترین شکارچیان یوفو (UFO) به نام استیون بارون (Steven Barone)، با انتشار ویدیویی ادعا می‌کند که یوفوها در پایگاه نیروی هوایی نلیس (Nellis) دیده شده‌اند. بارون معتقد است که نیروی هوایی آمریکا در این پایگاه بر روی فناوری یوفوها آزمایش انجام می‌دهد.

استیون بارون، چندین سال است که تمامی فعالیت‌های یوفوها و هر چیزی که مربوط به موجودات فرازمینی باشد را رصد می‌کند. وی در آخرین بررسی‌های خود مدعی شده است که موجودات فضایی، فعالیت زیادی در پایگاه نیروی هوایی آمریکا به نام نلیس دارند.

بر اساس گفته‌های بارون، نیروی هوایی آمریکا تصمیم دارد تا به کمک فناوری یوفوها، مقاصد نظامی خود را دنبال کند و به همین دلیل است که آزمایشاتی را در پایگاه نلیس انجام می‌دهد. پیش از این نیز اسکات وارینگ (Scott Waring)، یکی دیگر از شکارچیان یوفو، گزارش‌‌هایی را مبنی بر فعالیت موجودات فرازمینی در این پایگاه منتشر کرده بود. پایگاه نلیس از حصارکشی‌ها و تدابیر امنیتی بسیار شدیدی بهره می‌برد و محافظت نیروهای امنیتی از آن، به شایعات این چنینی قوت بخشیده است.

فناوری یوفوها

البته تمامی این موارد تنها توسط شکارچیان یوفو گزارش شده و هیچ منبع و سایت علمی آن را تایید نکرده است. اما اگر چنین چیزی واقعیت داشته باشد، فقدان فناوری یوفوها در نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا کاملا مشهود است.

شایعه‌ی آزمایش نیروی هوایی آمریکا بر روی فناوری یوفوها در پایگاه نلیس

1395-09-25

دیدگاهتان را بنویسید