آیفون 7 اپل همراه با محصولات جدید کمپانی Beats معرفی خواهد شد

آیفون 7 اپل

آیفون 7 اپل همراه با محصولات جدید کمپانی Beats معرفی خواهد شد

بزرگترین رقیب پرچمداران پیش روی کمپانی اپل چند هفته قبل در رویداد شهر نیویورک رسما معرفی شد؛ پس از رونمایی از گلکسی نوت 7 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 7) هر روز شاهد انتشار اخبار ضد و نقیض از قابلیت‌های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس (Apple iPhone 7 Plus) کمپانی اپل بودیم. اما به نظر می‌رسد با فرا رسیدن هفدهم شهریور (7 سپتامبر)، اپل به تمامی این شایعات خاتمه می‌دهد.

اهالی کوپرتینو در این رویداد به طور قطع از آیفون 7 اپل (Apple iPhone 7) و نسخه پلاس آن رونمایی خواهند کرد. علاوه بر این، طبق گزارشی که اخیرا خبرگزاری فرانسوی iGeneration منتشر کرده است، اپل در کنار گوشی‌های جدید خود از برخی محصولات جدید Beats رونمایی خواهد کرد. به نظر می‌رسد این موضوع طی یک ایمیل تبلیغاتی که از سوی کمپانی Beats برای خبرگزاری فرانسوی ارسال شده بود، لو رفته است.

همانطور که قبلا به شما گفته بودیم، آیفون 7 اپل و مدل پلاس آن به احتمال زیاد درگاه 3.5 میلیمتری هدفون‌ها را به همراه نخواهند داشت. بنابراین هر هدفون و ایرفونی که برای این محصولات ساخته می‌شوند باید یا از طریق کابل نوری و یا تکنولوژی بی سیم فعالیت کنند. در ماه ژانویه شایعاتی پیرامون چند ایرباد بی سیم شرکت Beats منتشر شده بود و حالا این احتمال را می‌دهیم که اپل در رویداد هفتم سپتامبر خود از چند هدفون سیمی و بی سیم برای محصولاتش رونمایی کند.

ایرپادهای بی سیم نیز به احتمال زیاد همراه با آیفون 7 اپل و آیفون 7 پلاس رونمایی می‌شوند، با این تفاوت که خبری از برند Beats بر روی آنها نخواهد بود؛ چند روز پیش نیز تصویری از برچسب جعبه گوشی آیفون 7 پلاس اپل در فضای وب منتشر شد که در آن نام ایرپاد ذکر شده بود. بنابراین احتمال دارد اهالی کوپرتینو ایرپادها را در جعبه پرچمداران جدید خود قرار دهند.

کمپانی اپل در سال 2014 شرکت Beats Electronics را خریداری کرد بنابراین این کمپانی به عنوان زیردسته‌ای از اهالی کوپرتینو مشغول به فعالیت است و به همین خاطر است که احتمال می‌دهیم بخشی از رویداد هفتم سپتامبر به محصولات جدید این سرویس اختصاص داده شود. هر اتفاقی که در آن روز رخ دهد، با پوشش کامل خبرهای مراسم با گجت نیوز همراه باشید.

آیفون 7 اپل

نظر شما در مورد امکانات و مشخصات احتمالی آیفون 7 اپل و نسخه پلاس آن چیست؟ آیا از ایده ایرپادهایی با کابل نوری یا ایربادهای بی سیم شرکت Beats استقبال می‌کنید؟ نظرات خود را با ما و سایر خوانندگان این مطلب به اشتراک بگذارید.

1395-06-12

دیدگاهتان را بنویسید