احتمال تاخیر در عرضه آیپد جدید اپل قوت گرفت

عرضه آیپد جدید اپل

احتمال تاخیر در عرضه آیپد جدید اپل قوت گرفت

همین چند ماه پیش بود که برای نخستین بار شایعاتی در خصوص عرضه آیپد جدید اپل (Apple iPad 2017) در سه ماهه نخست سال 2017 میلادی به گوش رسید. این کمپانی هیچ چیز را در ارتباط با تبلت های جدید آیپد خود در حال حاضر تایید نکرده است، بنابراین نمی‌توانیم با اطمینان از آن‌ها سخن بگوییم. یک گزارش جدید ادعا می‌کند که اپل احتمالا کمی دیرتر از زمان اعلام شده در گذشته، تبلت های آیپد جدید خود را روانه بازار خواهد کرد. این آیپد در سه نسخه مختلف عرضه خواهد شد.

عرضه آیپد جدید اپل در نیمه دوم سال 2017

شایعات بر این باورند که سه نسخه آیپد 2017 عبارت از مدل 9.7 اینچی، 10.5 اینچی و 12.9 اینیچی هستند. پیشتر شایعات ادعا می‌کردند که اپل از این سه محصول جدید در سه ماهه سوم نخست سال جاری و احتمالا ماه مارس رونمایی خواهد کرد. حال امروز نشریه تایوانی DigiTimes گزارشی را منتشر کرده است که بر اساس آن عرضه آیپد جدید اپل دورتر از آنچیزی است که پیشبینی می‌شد و هنوز این محصول مراحل توسعه خودش را طی می‌کند. بنابراین اگر این گزارش حقیقت داشته باشد، عرضه آیپد جدید اپل به نیمه دوم سال جاری میلادی موکول خواهد شد.

این نشریه همچنین ادعا می‌کند دو آیپد 12.9 و 10.5 اینچی اپل از پردازنده قدرتمند Apple A10X بهره می‌برند. البته در این گزارش هیچ اشاره‌ای به مدل پردازنده آیپد 9.7 اینچی جدید نشده است.

نکته: هیچ یک از اطلاعات انتشار یافته در بالا توسط خود شرکت اپل به بیرون درز پیدا نکرده است و این احتمال وجود دارد که هیچ یک از آن‌ها حقیقت نداشته باشند، با این حال با توجه به سابقه‌ی خوب رسانه تایوانی دیجی تایمز، بعید به نظر میرسد تمام بخش های این خبر اشتباه و غیر واقعی باشند.

1395-11-01

دیدگاهتان را بنویسید