اسمارت فون جدید کداک در راه است ؛ آخرین تلاش‌های غول خسته

اسمارت فون جدید کداک در راه است ؛ آخرین تلاش‌های غول خسته

اسمارت فون جدید کداک در راه است ؛ آخرین تلاش‌های غول خسته

کداک (Kodak) این روزها حال و روز خوشی ندارد. پس از اعلام ورشکستگی در سال 2012 تاکنون، چند باری شاهد تلاش آنها برای اعلام وجود و مبارزه با غول‌های قدرتمند این روزهای دنیای تکنولوژی بودیم که گویا اسمارت فون جدید کداک یکی دیگر از این تلاش‌هاست.

در حال حاضر فقط تاریخ معرفی اسمارت فون جدید کداک مشخص شده است

درست مانند بسیاری از شرکت‌های دیگر، کداک نیز تصمیم دارد به دنیای گوشی‌های هوشمند وارد شود و امیدوار است که نام قدیمی و معتبر آنها، راه رسیدن به این موفقیت را هموار کند. متاسفانه در سال‌های اخیر پاسخ مشتریان به محصولات آنها پایین‌تر از حد انتظار بود. اما خبر خوب این است که به نظر نمی‌رسد کداک از استقبال سردی که از اولین اسمارت فون اندرویدی‌اش؛ یعنی IM5 ، شد، ناامید شده باشد.

پوستر جدیدی اخیرا بر روی وب‌سایت این شرکت چندملیتی مشاهده شده که خبر از اسمارت فون جدید کداک می‌دهد. این پوستر همچنین مشخص کرده که این گوشی هوشمند قرار است در 20 اکتبر (29 مهر) معرفی شود اما جزییات بیشتری از اسمارت فون جدید کداک نداده است.

با توجه به اینکه گوشی قبلی کداک که در رویداد CES 2015 معرفی کرد، یک گوشی میان‌رده است و از پردازنده هشت هسته‌ای مدیاتک با فرکانس 1.7 گیگاهرتز قدرت گرفته، به نظر نمی‌رسد اسمارت فون جدید کداک هم بتواند با پرچمداران موجود در بازار، رقابتی برابر داشته باشد. گوشی قبلی کداک توسط شرکت Bullit Mobile ساخته شده بود اما هنوز مشخص نیست که سازنده جدیدترین تلاش کداک برای ماندن در دنیای اسمارت‌فون‌ها، کدام شرکت باشد.

شاید باید تنها منتظر ماند و امیدوار بود که در روزهای آینده اخبار تازه‌تری از گوشی جدید کداک به بیرون درز کند. آن موقع است که می‌توان به این یقین رسید که این گوشی می‌تواند در بین تعداد بی‌شمار گوشی هوشمند رده‌بالای موجود در بازار خودی نشان دهد یا خیر.

1395-07-15

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.