اطلاعاتی جدید از گوشی یولفون اف 1 پیش از معرفی رسمی منتشر شد

گوشی یولفون اف 1

اطلاعاتی جدید از گوشی یولفون اف 1 پیش از معرفی رسمی منتشر شد

با اینکه هنوز تا شروع کنگره جهانی موبایل 2017 دو روز باقی مانده، اما شرکت‌های مختلف همچون یولفون با اعلام برنامه‌های خود برای این نمایشگاه، توجه رسانه‌های مختلف را به خود جلب می‌کنند. پیشتر شاهد معرفی نسل دوم بسیاری از گوشی های هوشمند این شرکت همچون جمینی 2 (Ulefone Gemini 2)، پاور 2 (Ulefone Power 2) و آرمور 2 (Ulefone Armor 2) بوده‌ایم و شاید تنها دستگاهی که سازندگان در بارسلون پیش روی کاربران قرار دهند، گوشی یولفون اف 1 (Ulefone F1) باشد.

بدون شک هدف اصلی سازندگان از طراحی گوشی یولفون اف 1 ، عرضه محصولی با صفحه نمایش تقریبا بدون حاشیه است که اگر بخواهیم منصفانه به آن نگاه کنیم، مهندسان در کار خود موفق بوده‌اند. هرچند به خاطر وجود کلید فیزیکی در بخش پایینی دستگاه، خبری از حاشیه پایین نخواهد بود. همچنین سازندگان، دوربین سلفی را نیز در این بخش تعبیه کرد‌ه‌اند تا حاشیه قسمت بالایی به حداقل رسیده و تجربه بسیار خوبی از کار کردن با دستگاهی با صفحه نمایش بزرگ به کاربران منتقل شود. کلید هوم نیز به عنوان اسکنر اثر انگشت در خدمت کاربران خواهد بود.

گوشی یولفون اف 1 به 6 گیگابایت حافظه رم مجهز می‌شود

در مورد مشخصات فنی متاسفانه اطلاعات چندانی در اختیارمان قرار نگرفته و تنها می‌دانیم گوشی یولفون اف 1 همراه با تراشه هلیو پی 25 (Mediatek Helio P25) با پردازنده‌ای هشت هسته‌ای و 2.5 گیگاهرتزی، 6 گیگابایت حافظه رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی پیش روی کاربران قرار خواهد گرفت. درواقع این همان پردازنده‌ای است که آرمور 2 نیز به آن مجهز خواهد شد.

اگرچه گوشی یولفون اف 1 در کنگره جهانی موبایل معرفی می‌شود، اما تا نیمه دوم سال جاری میلادی خبری از عرضه آن نخواهد بود.

فروشگاه جانبی، حامی گجت نیوز در پوشش ویژه خبری نمایشگاه MWC 2017. لوازم جانبی htc و عرضه لوازم جانبی ایفون با بهترین قیمت و کیفیت همچنین عرضه مستقیم لوازم جانبی Blackberry در جانبی

1395-12-08

دیدگاهتان را بنویسید