افزوده شدن قابلیت های جدید در گوگل هوم بعد از به روزرسانی دستیار گوگل

قابلیت های جدید در گوگل هوم

افزوده شدن قابلیت های جدید در گوگل هوم بعد از به روزرسانی دستیار گوگل

وجود اپلیکیشن‌های خوب و قدرتمند، یک پلتفرم را در مقایسه با دیگر پلتفرم‌ها در وضعیت بهتری قرار می‌دهد و سبب می‌شود تا کاربران بیشتری به سمت آن روی بیاورند. معادل اپلیکیشن در دستگاه‌هایی همچون آمازون اکو و گوگل هوم و همچنین در دستیارهای صوتی همچون کورتانا و گوگل اسیستنت، «مهارت» است. هر چه تعداد این مهارت‌ها بیشتر باشد، کاربران بیشتری به خرید و استفاده از آن‌ها ترغیب می‌شوند. درست به همین دلیل شاهد افزوده شدن قابلیت های جدید در گوگل هوم هستیم.

اسپیکر آمازون الکسا مهارت‌ها و امکانات زیادی دارد و همین موارد سبب شده‌اند تا در میدان رقابت، در وضعیت بهتری نسبت به رقیبت سرسختش یعنی گوگل هوم قرار بگیرد. از قرار معلوم گوگل تصمیم ندارد رقابت را به آمازون واگذار کند و نقشه‌های جدیدی برای اسپیکر هوشمند خود کشیده است.

قابلیت های جدید در گوگل هوم

به روزرسانی دستیار صوتی گوگل به افزوده‌شدن قابلیت های جدید در گوگل هوم منجر شده است

بر اساس یک گزارش منتشر شده از سوی VentureBeat، اخیرا پانزده قابلیت جدید به دستیار هوشمند گوگل اسیستنت اضافه شده است که بدون شک به اضافه شدن قابلیت های جدید در گوگل هوم ختم می‌شود. قابلیت های جدید در گوگل هوم با یکدیگر مرتبط نبوده و به بخش‌های مختلفی مربوط می‌شوند. دریافت رتبه یک فیلم در IMDB، دریافت جملات آموزنده از بزرگان و دریافت اطلاعات هواشناسی را باید از جمله قابلیت های جدید در گوگل هوم دانست.

البته شاهد امکانات قابل توجه بیشتری نیز در این به روزرسانی جدید هستیم. به عنوان نمونه، از این پس گوگل اسیستنت تاریخ انقضای مواد غذایی را به خاطر سپرده و در زمان فرا رسیدن هر کدام، به کاربر اطلاع می‌دهد تا به نحوی از شر آن‌ها راحت شود. سرویس متصل به Computer Builder دیگری نیز وجود دارد که به کاربران کمک می‌کند کامپیوتر خود را بسازند. تمامی این قابلیت‌ها را باید از این پس، در اپلیکیشن Google Home و زیر منو Services مشاهده کنید.

1396-01-08

دیدگاهتان را بنویسید