افشای تصاویر گوشی جدید شیائومی؛ این دیوایس ردمی نوت 4X است؟

افشای تصاویر گوشی جدید شیائومی؛ این دیوایس ردمی نوت 4X است؟

افشای تصاویر گوشی جدید شیائومی؛ این دیوایس ردمی نوت 4X است؟

دقایقی پیش چند تصویر از گوشی جدید شیائومی منتشر شده است که هنوز نمی‌دانیم این تصاویر به کدام از یک مدل های اسمارت فون های برند چینی تعلق دارد. در این عکس‌ها که همان‌طور که در زیر مشاهده می‌کنید، کیفیت بالایی هم دارند، جزییات پنل جلویی این گوشی هوشمند نقره‌ای رنگ به همراه ظاهر قسمت پشتی که آن که بسیار هم به محصولات اچ تی سی شباهت دارد، قابل تشخیص است.

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 50%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; }

بعد از انتشار این تصاویر بر روی شبکه‌ی اجتماعی ویبو، عد‌ه‌ای از کاربران حدس می‌زنند که این گوشی جدید شیائومی ، همان ردمی نوت ۴ ایکس (Redmi Note 4X) باشد. البته برای این که این موضوع را بهتر درک کنید، تصاویری که چندی پیش از ردمی نوت ۴ ایکس بر روی وب‌سایت سازمان استانداردگذاری مخابراتی کشور چین یعنی تنا (TENAA) منتشر شده است را برایتان در ابتدای مطلب آورده‌ایم تا بهتر بتوانید این دو مدل را با یکدیگر مقایسه کنید.

تصاویر تنا، فرضیه‌ی این که گوشی جدید شیائومی همان ردمی نوت 4X باشد را رد می‌کنند

احتمالا این دو گوشی شباهت بسیار بالایی به هم داشته باشند، اما مشاهده می‌کنید که در تصاویر منتشر شده از ردمی نوت ۴ ایکس توسط تنا، دکمه‌ی هوم فیزیکی جای خود را به یک دکمه‌ی خازنی کوچک داده و سنسور اثر انگشت نیز بر روی پنل پشتی و در قسمت زیر دوربین اصلی قرار گرفته است.

به هر حال به نظر می‌رسد که این تصاویر از گوشی جدید شیائومی مربوط به یکی دیگر از میان رده‌های کمپانی چینی باشد و تنها به سبب شباهت بالا، کاربران این مدل را با ردمی نوت 4X اشتباه گرفته‌اند.

1395-10-20

دیدگاهتان را بنویسید