ال جی جی 6 یا گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس ؛ کدام را می‌خرید؟ (نظرسنجی)

ال جی جی 6 یا گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس ؛ کدام را می‌خرید؟ (نظرسنجی)

کدام را می‌خرید؛ ال جی جی 6 یا گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس ؟

با ورود پرچمداران ال جی و سامسونگ به بازارهای جهانی، تب خرید این دو گوشی موبایل در بین کاربران بالا رفته است. شما به عنوان فردی علاقه‌مند به دنیای موبایل، حاضرید پول خود را صرف کدام‌یک کنید؛ ال جی جی 6 یا گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس ؟

با توجه به مشخصات فنی، کدام گوشی را می‌خرید؛ ال جی جی 6 یا گلکسی اس 8 / اس 8 پلاس ؟

گلکسی اس 8 (Samsung Galaxy S8) و گلکسی اس 8 پلاس (+Samsung Galaxy S8) محصولات تازه‌نفس‌تری بوده و تنها چند روز از عرضه و قرار گرفتن آنها در پشت ویترین فروشگاه‌ها می‌گذرد. شاید الان بیش از گذشته درگیر این موضوع شده‌اید که «کدام گوشی مناسب‌تر است؛ ال جی جی 6 یا گلکسی اس 8 و نسخه بزرگتر آن؟». این روزها انواع و اقسام بررسی‌ها، مقایسه نمونه عکس‌ها، تست‌های طول عمر باتری و -در آینده‌ای نزدیک- ایرادات هر دو محصول را در وب‌سایت‌های مختلف تحلیلی شاهد هستیم. بنابراین، با توجه به هزینه نسبتا بالایی که برای هر کدام از این دو اسمارت فون باید پرداخت کرد، قطعا انتخاب یکی از آنها با وسواس تمام انجام خواهد شد.

ال جی جی 6 یا گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس ؛ کدام را می‌خرید؟ (نظرسنجی)

اما این احتمال وجود دارد که شما تصمیم خود را گرفته و یکی از این دو پرچمدار را انتخاب کرده باشید. دلیل این تصمیم‌گیری ممکن است وفاداری به یک برند خاص، عدم چشم‌پوشی از طراحی بی‌نظیر یک محصول و یا تنها به دلیل مشخصات فنی آن باشد. حال سوال اینجاست؛ با توجه به عرضه پرچمداران کره‌ای به بازار، شما ترجیح می‌دهید ال جی G6 را در دست داشته باشید یا یکی از گوشی های گلکسی S8 و گلکسی +S8 را بخرید؟

در نظرسنجی ما شرکت کرده و به گزینه مورد نظرتان رای دهید.

این نکته مهم را فراموش نکنید که دلیل این انتخاب نیز ذکر شود. قطعا دلایل و استدلال‌های شما در تصمیم‌گیری سایر کاربران بی تاثیر نخواهد بود.

var tp_async_polls = tp_async_polls || [];tp_async_polls.push({ id: 168239, container: “#tp-5bc8a90936140” });

1396-02-02

دیدگاهتان را بنویسید