ال جی جی 7 به چیپست اسنپدراگون 845 مجهز خواهد بود

ال جی جی 6

ال جی جی 7 به چیپست اسنپدراگون 845 مجهز خواهد بود

به نقل از یک گزارش جدید، ال جی با همکاری کوالکام قصد دارد گوشی ال جی جی 7 (LG G7)، پرچمدار آینده خود را همراه با چیپست اسنپدراگون 845 روانه بازار کند.

اینطور به نظر می‌رسد که دیگر ال جی قصد ندارد از سخت افزاری قدیمی بر روی گوشی پرچمدار جدید خود استفاده کند. به نقل از یک گزارش جدید، غول تکنولوژی کره جنوبی اخیرا با کوالکام پیمان همکاری را به امضا رسانده تا مطمئن شود چیپ‌ساز برتر جهان برای گوشی ال جی جی 7 چیپست اسنپدراگون 845 (پرچمدار چیپست های سال 2018) را توسعه خواهد بخشید.

ظاهرا دو کمپانی در حال کار بر روی توسعه این چیپست ها هستند و همکاری آنها از ماه مه آغاز شده است. یک مقام غیرقابل ذکر در این صنعت توضیح داده که چرا این حرکت برای ال جی بسیار حیاتی است:

با توجه به ظهور واقعیت مجازی و راه حل های واقعیت افزوده‌ای که نیازمند قابلیت پردازش قدرتمندتر داده‌ها هستند، تصویب استفاده چیپست اسنپدراگون 845 در پرچمدار آینده ال جی اجتناب ناپذیر به نظر می‌رسد.

رقابت ال جی جی 7 و گلکسی اس 9 سامسونگ با چیپست مشابه کوالکام داغ خواهد شد

همانطور که شما نیز می‌دانید، ال جی سعی کرد تا با عرضه زودهنگام ال جی جی 6 در سال 2017، از سایر گوشی سازان بزرگ بازار جلو بی‌افتد. این حرکت جسورانه شاید G6 را از سایر رقبا جلو بی‌اندازد، اما کره‌ای‌ها را مجبور کرد به جای پرچمدار جدید چیپست های کوالکام، از پکیج قدیمی‌تر اسنپدراگون 821 بر روی محصول جدید خود استفاده کند. البته ال جی ادعا می‌کند که با دست بردن در پیکربندی این چیپست سال 2016 باعث شده تا حتی G6 بسیار بهینه‌تر و پایدارتر از گوشی های مجهز به چیپست قدرتمندتر اسنپدراگون 835 نظیر گلکسی اس 8 و اکسپریا ایکس زد پریمیوم باشد؛ اما ما مطمئن نیستیم که این ادعا تا چقدر صحیح است و می‌تواند مصرف کنندگان را متقاعد به خریداری این محصول کند.

 

به شرطی که این گزارش واقعی باشد، رویکرد جدید ال جی نشان می‌دهد که غول کره‌ای نمی‌خواهد دیگر هیچ بهانه‌ای را برای نخرین پرچمدار سال آینده خود به دست مشتریان داده و از فروش محصول خود مطمئن شود.

1396-03-08

دیدگاهتان را بنویسید