ال جی قصد دارد در سال 2017 گوشی های قابل انعطاف عرضه کند

گوشی های قابل انعطاف

ال جی قصد دارد در سال 2017 گوشی های قابل انعطاف عرضه کند

سامسونگ و ال جی، دو کمپانی هستند که همیشه با یکدیگر در حال رقابت بوده و هر یک سعی می‌کند از آن یکی جلوتر بزند. همین امر سبب شده که هر یک حرکات دیگر کمپانی را زیر نظر داشته باشد. تنها مدت زمان کوتاهی از خبری مبنی بر اینکه سامسونگ قصد عرضه‌ی گوشی های قابل انعطاف در سال 2017 دارد گذشته بود که ال جی نیز اعلام کرد در سال 2017 چنین محصولاتی را عرضه خواهد کرد.

شایان ذکر است که این اقدام فوق العاده جالب و به نفع کاربران و مصرف کنندگان به نظر می‌رسد زیرا در رقابتی که بین سامسونگ و ال جی به وجود می‌آید هر یک سعی می‌کند امکانات بیشتر، طراحی شیک، مشخصات قدرتمند و درنهایت قیمت مناسب‌تری برای محصول خود در نظر بگیرد تا بتواند در کورس رقابت باقی بماند و این موضوع طبیعتا به نفع مصرف کنندگان است تا سازندگان گوشی.

همانطور که در مقدمه گفتیم پس از انتشار خبری از بلومبرگ مبنی بر اینکه سامسونگ قصد دارد در سال 2017 گوشی های قابل انعطاف عرضه کند خبری از ET News منتشر شد که ال جی نیز می‌خواهد دست به چنین اقدامی بزند و مانند همیشه رقابتی تنگاتنگ و شانه به شانه با رقیب دیرینه‌ی خود داشته باشد.

به نظر می‌رسد که این موضوع صحت داشته و ال جی با کمپانی کانادایی به نام IGNIS Innovation قراردادی بسته تا مدار داخلی گوشی های قابل انعطاف را بسازد. همچنین شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه احتمالا آماده شدن و ساخت این محصولات در نیمه‌ی اول سال 2017 رخ داده و در اواخر سال 2017 شاهد عرضه‌ی آنها خواهیم بود.

در هر صورت باید منتظر اتفاقات جالبی باشیم که نویدبخش محصولاتی خلاقانه از دو کمپانی ال جی و سامسونگ است.

دیدگاهتان را بنویسید