امدادرسانی ال جی و گلدیران به مناطق زلزله زده غرب کشور

امدادرسانی ال جی

امدادرسانی ال جی و گلدیران به مناطق زلزله زده غرب کشور

پس از رخ دادن حادثه تلخ زلزله در کرمانشاه و شهرهای غربی ایران شاهد امدادرسانی ال جی با همکاری شرکت گلدیران به مناطق زلزله زده بودیم.

امدادرسانی ال جی به مناطق زلزله زده با ارسال اقلام ضروری

بعد از واقع تاسف‌آور و شوکه کننده زلزله در مناطق غربی ایران و کشته شدن تعداد زیادی از ایرانیان، شرکت ال جی الکترونیکس با همکاری شرکت گلدیران در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود، کمک‌هایشان را به این مناطق ارسال کردند. اقلام ارسالی شامل چادر، پوشاک، پتو، آب، انواع کنسرو، لوازم بهداشتی بزرگسالان، بانوان و کودکان می‌شوند. این کمک‌ها پس از بارگیری در شرکت لجستیک، جهت ارسال به مناطق آسیب دیده به سازمان هلال احمر تحویل داده شد تا با توجه به نیاز هر منطقه بین مردم آسیب دیده توزیع شود.

امدادرسانی ال جی

آقای دی اس آن، مدیرعامل شرکت ال جی در ایران نیز گفت:

حادثه‌ای که در کرمانشاه و دیگر استان‌های غربی ایران اتفاق افتاد واقعا دلخراش و ناراحت کننده است و من از صمیم قلب به بازماندگان تسلیت می‌گویم.

امدادرسانی ال جی

علاوه بر کمک‌های ارسالی و امدادرسانی ال جی و گلدیران، کارمندان و نمایندگان فروش این دو شرکت نیز به صورت داوطلبانه اقدام به جمع آوری و ارسال کمک‌های نقدی و غیر نقدی کردند. در ضمن تعدادی نیز برای کمک به آسیب دیدگان در مناطق زلزله‌زده حضور یافتند.

امدادرسانی ال جی

شرکت ال جی الکترونیکس و گلدیران به تمام کسانی که عزیزان خود را در این حادثه دلخراش از دست داده‌اند تسلیت گفته و برای مجروحان حادثه آرزوی بهبودی و سلامتی دارد.

امدادرسانی ال جی

1396-08-28

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.