امکان دریافت ویندوز 10 به صورت رایگان کماکان وجود دارد

دریافت ویندوز 10

امکان دریافت ویندوز 10 به صورت رایگان کماکان وجود دارد

مایکروسافت در ویندوز 10 به دنبال پاک کردن تجربه ناموفق خود در ویندوز 8 و 8.1 بود و در این راه نیز تا حد زیادی موفق شد. این شرکت جهت افزایش کاربران این نسخه ترفندهای متعددی نظیر رایگان کردن آن به مدت محدود را در نظر گرفت. کاربران نسخه‌های قدیمی ویندوز، امکان دریافت ویندوز 10 را به صورت رایگان تا 31 جولای امسال داشتند. با این حال اگر هنوز موفق به دریافت ویندوز 10 نشده‌اید، هنوز هم راهی برای ارتقا رایگان به این نسخه وجود دارد.

برای دریافت ویندوز 10 به صورت رایگان عجله کنید

خوشبختانه هنوز هم یک ترفند کاملا قانونی جهت دریافت ویندوز 10 به صورت رایگان برای کاربران وجود دارد، اما باید عجله کنید.

کاربران ویندوز 7 و 8.1 جهت دریافت ویندوز 10 به صورت رایگان زمان زیادی داشتند، اما برخی از آنان بنا به دلایلی تصمیم گرفتند خیلی زود به این نسخه مهاجرت نکنند. حالا این پیشنهاد ویژه شرکت مایکروسافت دیگر اعتباری ندارد. با این حال هنوز هم دیر نشده است.

بدین منظور باید یک فایل EXE را از بخش مخفی Accessibility سایت مایکروسافت دانلود نمایید تا پروسه ارتقا رایگان به ویندوز 10 بدون هیچ مشکلی آغاز شود.

کمپانی مایکروسافت ادعا می‌کند هنوز تاریخ رسمی اتمام این پیشنهاد ویژه را مشخص نکرده است و افزونه ارتقا رایگان کماکان فعال است. آنها قصد دارند تاریخ اتمام این پیشنهاد را در یک رویداد رسمی اعلام کنند.

مایکروسافت از این ترفند جدید جهت دریافت ویندوز 10 به صورت رایگان، استقبال نکرده و ممکن است به زودی راهی جهت نابود کردن آن پیدا کند. با این حال ترفند مذکور در حال حاضر کاملا قانونی است. پیشنهاد می‌کنیم تا از بین نرفتن این راهکار حتما بهره کافی را از آن ببرید.

مایکروسافت فردا انتشار آپدیت سالانه ویندوز 10 را برای عموم آغاز می‌کند. این آپدیت شامل تغییرات مختلفی است که از جمله آنها می‌توان به افزونه‌های مرورگر اج اشاره کرد. نظر شما در مورد این خبر چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید