امکان سنجش ارتفاع، فشار و سرعت برای کاربران گیر اس 3 سامسونگ فراهم خواهد بود

گیر اس 3 سامسونگ

امکان سنجش ارتفاع، فشار و سرعت برای کاربران گیر اس 3 سامسونگ فراهم خواهد بود

در حال حاضر همه منتظر رونمایی شرکت سامسونگ از گوشی گلکسی نوت 7 (Samsung Galaxy Note 7) هستیم، اما این به معنای حضور کم رنگ این تولید کننده کره‌ای در رویداد IFA 2016 نیست. طبق گزارشاتی که تاکنون به دستمان رسیده، ساعت هوشمند گیر اس 3 سامسونگ (Samsung Gear S3) در رویداد شهر برلین معرفی می‌شود. به همین دلیل طی روزهای گذشته شایعات متعددی پیرامون ویژ‌گی‌های این محصول در فضای وب منتشر شده‌اند.

گیر اس 3 سامسونگ سه حسگر ارتفاع، فشار و سرعت را در دل خود جای داده است

به نظر می‌رسد ساعت هوشمند گیر اس 3 سامسونگ با مجموعه کامل خود از سنسورهای مختلف می‌تواند پاسخگوی نیاز زندگی مدرن کاربران باشد. سنسور ارتقاع سنج در Gear S3، ارتفاع کاربر از زمین را در هر لحظه نمایش می‌دهد. نمایش نمودار ارتفاع بر زمان نیز یکی دیگر از قابلیت‌های این حسگر به شمار می‌رود. همچنین در صورت اتصال کاربر به اینترنت و فعال بودن جی پی اس محصول، امکان درجه بندی حسگر ارتفاع سنج تنها با یک لمس کاربر وجود دارد.

حسگر ارتفاع سنج ساعت هوشمند گیر اس 3 سامسونگ نیز با قابلیت تنظیم دستی می‌تواند در مورد آب و هوای ساعات پیش رو به کاربران هشدار دهد؛ به خصوص اگر فشار اتمسفر زمین در بازه زمانی 3 ساعته دچار تغییر فاحشی شود. همچنین با قرار گرفتن چیپست موقعیت یاب (GPS) در ساعت هوشمند گیر اس 3 ، کاربران دیگر در این بخش به گوشی خود وابستگی نخواهند داشت.

در نهایت سامسونگ با قرار دادن سنسور سرعت سنج، کار خوب خود را در بخش سخت افزاری ساعت Gear S3 به خوبی تکمیل کرده است. این سنسور قابلیت نمایش سرعت فعلی، میانگین سرعت و مسافت طی شده را به همراه دارد و تاریخچه‌ای از این اطلاعات را به صورت خودکار در خود ضبط می‌کند.

با توجه به این امکانات و قابلیت‌ها، ساعت هوشمند گیر اس 3 سامسونگ به معنای واقعی سزاوار لقب سر لشگر (Frontier) است؛ طبق گزارشات منتشر شده، کره‌ای ها اخیرا برند Gear S3 Frontier را به ثبت رسانده‌اند. نظر شما در مورد نسل جدید ساعت‌های هوشمند کمپانی سامسونگ چیست؟ آیا عملکرد مستقل گیر اس 3 از تلفن‌های هوشمند شما را به خرید آن متقاعد می‌کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید