انتشار اندروید نوقا برای تبلت اکسپریا Z4 ، اکسپریا Z5 و گوشی Z3+

تایید انتشار اندروید نوقا برای تبلت های اکسپریا Z4 ، اکسپریا Z5 و گوشی Z3+

تایید انتشار اندروید نوقا برای تبلت های اکسپریا Z4 ، اکسپریا Z5 و گوشی Z3+

سونی طی سال های اخیر معمولا در ارائه‌ی جدیدترین ورژن های سیستم عامل اندروید برای کاربران خود بسیار قوی عمل کرده و کاربران دیوایس های سری اکسپریا این برند ژاپنی همیشه جزو اولین گروهی بوده‌اند که آپدیت های اندروید را دریافت میکنند. در همین راستا به تازگی تایید انتشار اندروید نوقا برای تبلت های اکسپریا Z4 ، اکسپریا Z5 و گوشی Z3+ نیز تایید شده است.

دقایقی پیش گزارشی از سوی PTCRB (یک انجمن استانداردگذاری برای دیوایس‌های وایرلس که توسط اپراتورهای مخابراتی حوزه‌ی آمریکای شمالی مدیریت می‌شود) منتشر شده است که نشان می‌دهد عرضه‌ی این به‌روزرسانی بر روی دو تبلت اکسپریا زد ۴، اکسپریا زد ۵ و البته گوشی زد ۳ پلاس مانعی ندارد.

انتشار آپدیت اندروید نوقا چه زمانی برای این محصولات آغاز می‌شود؟

تایید انتشار اندروید نوقا برای تبلت های اکسپریا Z4 ، اکسپریا Z5 و گوشی Z3+

طبق جدولی که تصویر آن را در بالا مشاهده می‌کنید، انتشار این آپدیت به طور رسمی تایید شده و کاربران این دو تبلت و اسمارت فون زد ۳ پلاس بعد از دریافت اندروید 7 نوقا مشاهده خواهند کرد که ورژن سیستم عامل دیوایسشان به عدد درج شده داخل سلول جدول که با کادر قرمز رنگی مشخص شده است، تغییر خواهد کرد. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که هنوز کشورهایی که کاربران آنها قادر به دریافت این نسخه هستند، از سوی سونی اعلام نشده است و در ضمن مشخص نیست که انتشار آپدیت و امکان دریافت آن دقیقا از چه تاریخ و چه ساعتی آغاز خواهد شد.

اما با توجه به این که دریافت این تاییدیه از مهمترین موانع پیش از انتشار عمومی به‌روزرسانی اندروید نوقا برای تبلت های اکسپریا Z4 ، اکسپریا Z5 و گوشی Z3+ بوده است، کاربران این سه دیوایس در سراسر جهان احتمالا با فاصله‌ی زمانی کوتاهی پس از این قادر به دریافت و نصب آن خواهند بود. برنامه‌ی انتشار این‌گونه آپدیت‌ها نیز معمولا به صورت یک روند تدریجی انجام می‌شود و کشورهای حاضر در قاره‌های مختلف با فاصله‌ی زمانی چند ساعت، نوتیفیکیشن دریافت آن را مشاهده خواهند کرد.

1395-10-25

دیدگاهتان را بنویسید