اولین تصاویر واقعی از مدل بنفش گلکسی اس 8 لو رفت

اولین تصاویر واقعی از مدل بنفش گلکسی اس 8 لو رفت

طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر احتمال عرضه مدل بنفش گلکسی اس 8 (Samsung Galaxy S8) لو رفته بود که برخی افراد آن را دور از انتظار می‌دانستند. اما حالا شاهد انتشار اولین تصاویر زنده از پرچمدار آینده سامسونگ با این رنگ متفاوت هستیم که اطلاعات قبلی را تایید می‌کنند.

عرضه پرچمداران با رنگ بنفش چندان مرسوم نیست و سامسونگ نیز برای اولین‌بار قصد عرضه پرچمدار خود با رنگی متفاوت را دارد. اگرچه در این عکس‌ها صفحه نمایش دستگاه خاموش است، اما با توجه به تصاویر و اطلاعاتی که پیشتر منتشر شده بود تقریبا مطمئن هستیم که این عکس‌ها به گوشی های جدید سامسونگ مربوط می‌شوند.

مدل بنفش گلکسی اس 8

بر خلاف چیزی که تصور می‌کنید، احتمالا مدل بنفش گلکسی اس 8 چندان شما را مجذوب خود نخواهد کرد. بخش‌های کناری با این رنگ، زیبایی چندانی ندارد و شاید بهتر باشد سامسونگ از ترکیبی متفاوت در این قسمت استفاده کند. بخش پشتی آن نیز یادآور اسمارت فون های پلاستیکی است.

اینکه سامسونگ قصد عرضه نسخه‌ای متفاوت از پرچمدار آینده خود با رنگ بنفش را داشته باشد واقعا جذاب است، اما شاید این تصاویر، حس لوکس بودن را به‌خوبی به کاربران القا نکند. نظر شما چیست؟

تصاویر مدل بنفش گلکسی اس 8

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 100%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; }

1395-12-30

دیدگاهتان را بنویسید