اولین طراحی ساعت هوشمند شیائومی به بیرون درز کرد

طراحی ساعت هوشمند شیائومی

اولین طراحی ساعت هوشمند شیائومی به بیرون درز کرد

طراحی ساعت هوشمند شیائومی در فضای آنلاین منتشر شد و این اسکیس، نمای کلی اولین ساعت هوشمند این کمپانی را به رخ کشید. Xiaomi در اوایل ماه جاری فروش دستبند شیائومی می بند 2 (Mi Band 2) خود را آغاز کرد.

طراحی ساعت هوشمند شیائومی ، محصول زمخت و تنومندی را به نمایش گذاشته است

این پوشیدنی، یک محصول موفق از این کمپانی نوظهور چینی بود. دستبندی با یک صفحه نمایش اولد کارآمد و سنسور ضربان قلب با برچسب قیمتی ارزان. با این وجود، شیائومی می بند جدید تنها محصول پوشیدنی امسال این کمپانی نخواهد بود. بر اساس گفته‌های یک تحلیلگر چینی؛ اولین ساعت هوشمند شیائومی در دست ساخت است و این محصول باید به‌زودی اعلام شود.

درحالی‌که هنوز هم ساعت هوشمند جدید این کمپانی دیده نشده؛ اما امروز طراحی اولیه‌ای از این ساعت مچی در فضای آنلاین به بیرون درز کرد. بر اساس این تصویر طراحی ساعت هوشمند شیائومی شبیه به ساعت‌های گردی است که در این بازار به چشم می‌خورد. در این اسکیس می‌توان به‌وضوح طرح لوگوی Mi و همچنین دو دکمه در سمت راست آن مشاهده کرد. این ساعت به نظر باید دستگاه تنومند و مقاومی باشد.

طراحی ساعت هوشمند شیائومییکی از چیزهای جالبی که در این طرح اولیه به چشم می‌آید، نوار باریکی است که در زیر نمایشگر آن دیده می‌شود. این مورد می‌تواند اشاره‌ به چیزی شبیه به طراحی موتو 360 داشته باشد که یک نوار مشکی بر روی نمایشگر آن دیده می‌شود.

گفته می‌شود که اولین ساعت هوشمند شیائومی باید در ماه سپتامبر امسال از راه برسد؛ بنابراین هنوز چند ماهی تا زمان انتشار آن فرصت باقی است و این به معنای آن است که مسلما اطلاعات بیشتری در روزهای آینده از این محصول جدید کمپانی Xiaomi شنیده خواهد شد. فعلا اولین ساعت هوشمند شیائومی را بدین شکل بپذیرید.

دیدگاهتان را بنویسید