اولین نوبت تورهای ماجراجویانه هواوی در باشگاه انقلاب برگزار شد

تورهای ماجراجویانه هواوی

اولین نوبت تورهای ماجراجویانه هواوی در باشگاه انقلاب برگزار شد

اولین نوبت تورهای ماجراجویانه هواوی با شعار سلفی 24 مگاپیکسلی در باشگاه انقلاب تهران برپا شد. هواداران هواوی با حضور در این رویداد که همزمان با رونمایی از گوشی های سری هواوی نوا 3 برگزار شد، به فعالیت‌های مفرح ورزشی پرداختند.

اولین نوبت رویداد ماجراجویانه هواوی در مجموعه ورزشی انقلاب تهران با شعار «سلفی 24 مگاپیکسلی در باشگاه انقلاب»، همزمان با رونمایی از گوشی های سری هواوی نوا 3 (Huawei nova 3) برگزار شد.

هدف تورهای ماجراجویانه هواوی

ارتباط نزدیک با مشتریان کلید اصلی موفقیت هر برندی است و هواوی با در نظر داشتن این نکته، تمام تلاش خود را می‌کند تا از راه‌های مختلف بتواند ارتباط مستحکمی با مشتریان خود داشته باشد تا از این رهگذر موفق به کسب نظرات ارزشمند ایشان و در نظر گرفتن آنها در پروسه فعالیت‌های خود در بازار باشد.

با این هدف رویداد جدیدی تحت عنوان تورهای ماجراجویانه هواوی تعریف شده که در واقع رویدادی دنباله‌دار است و اولین نوبت آن در مجموعه ورزشی انقلاب تهران با شعار «سلفی 24 مگاپیکسلی در باشگاه انقلاب» برگزار شد. در این رویدادها محوریت فعالیت‌ها بر مبنای فعالیت‌های سالم و مفرح ورزشی در کنار مشتریان وفادار و فعال هواوی تعریف می‌شود.

تورهای ماجراجویانه هواوی

رویداد اول که در مجموعه ورزشی انقلاب تقریبا همزمان با رونمایی از گوشی های سری Huawei nova 3 بود، با حضور مشتریان فعال در شبکه‌های اجتماعی هواوی برگزار گردید و علاوه بر فعالیت‌های ورزشی، فرصت تجربه نزدیک گوشی های جدید هواوی نوا 3 که به زودی به بازار وارد می‌شوند، قبل از عرضه عمومی برای این شرکت‌کنندگان فراهم شد و با توجه به ویژگی‌های جالب این گوشی‌ها از جمله دوربین سلفی 24 مگاپیکسلی که از هوش مصنوعی بهره می‌برد، تجربه کار با این مدل‌ها برای این شرکت‌کنندگان مغتنم بود، چرا که در حین بازی‌های در نظر گرفته شده می‌توانستند از نزدیک قابلیت‌های پیشرو به خصوص سلفی قدرتمند در این مدل را تجربه کنند. در نهایت هم سلفی‌های با کیفیت گرفته شده توسط طرفداران در نهایت روی یک لیوان چاپ شده به عنوان یادبودی از یک خاطره‌ی ماندگار با هواوی تقدیم آنها شد.

تورهای ماجراجویانه هواوی

نحوه انتخاب این افراد از طریق فراخوانی بود که در صفحه اینستاگرام هواوی منتشر شد و در نهایت 25 نفر با شاخص‌های مختلف برای این فعالیت برگزیده و دعوت شدند.

تورهای ماجراجویانه هواوی

با توجه به این که نوبت دوم تورهای ماجراجویانه هواوی به زودی برگزار می‌شود، فرصت حضور شما هم در این رویداد در صورت علاقه شما فراهم است. برای اطلاعات بیشتر صفحه huaweimobilefarsi را در اینستاگرام زیر نظر و منتظر تورهای هیجان انگیز جدید هواوی در این صفحه باشید.

1397-06-02

دیدگاهتان را بنویسید