اپلیکیشن سقراط تکالیف دانش‌آموزان را با ارائه راه حل گام به گام انجام خواهد داد

اپلیکیشن سقراط

اپلیکیشن سقراط تکالیف دانش‌آموزان را با ارائه راه حل گام به گام انجام خواهد داد

دانش‌آموزان اغلب درگیر انجام تکالیف و مشق شب خود از ریاضی و علوم گرفته تا تاریخ و زبان انگلیسی هستند؛ اما تکنولوژی به کمک این افراد آمده و معرفی یک اپلیکیشن جدید می‌تواند کار این افراد را بسیار راحت‌تر از گذشته کند. این اپلیکیشن سقراط (Socratic) نام دارد که برای تمامی دستگاه‌های iOS در دسترس قرار گرفته و می‌تواند تکالیف شما را با توضیح گام به گام و ارائه‌ی راه حل انجام دهد.

امروزه با ورود تکنولوژی به زندگی مردم و عرضه‌ی اپلیکیشن های مختلف برای گوشی های هوشمند، انجام بسیاری از کارها برای افراد راحت‌تر از گذشته شده است. اپلیکیشن سقراط که به تازگی معرفی شده علاوه بر انجام سریع تکالیف مدرسه، یک ابزار عالی برای کسانی است که درگیر حل یک مشکل در قسمتی از تکالیف خود هستند.

اپلیکیشن سقراط

حل مشکلات تکالیف و آشنایی بیشتر دانش‌آموزان با مسائل به وسیله اپلیکیشن سقراط

شاید چند سال طول بکشد تا یک دانش‌آموز دبیرستانی چیزهایی را یاد بگیرد که سقراط آن‌ها را می‌داند. ممکن است برخی از افراد بگویند که انجام تکالیف مدرسه، شیوه‌ای برای یادگیری بهتر دروس و پیشرفت تفکر انتقادی است اما نکته اینجاست که داشتن چنین اپلیکیشن هایی می‌تواند به دانش‌آموزان کمک کند تا به تلاش خود ادامه دهند و بیشتر با این مسائل آشنا شوند. به هر حال شما می‌توانید از لینک زیر، اپلیکیشن سقراط را برای دیوایس های آیفون و آی پد دانلود کرده و آن را امتحان کنید.

دانلود اپلیکیشن سقراط از اپ استور اپل

 

تصاویری از محیط اپلیکیشن سقراط

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 50%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; }

1395-11-04

دیدگاهتان را بنویسید