اپلیکیشن PieMessage ، امکان ارسال iMessage را به گجت‌های اندرویدی می آورد

ارسال iMessage با اپلیکیشن PieMessage

اپلیکیشن PieMessage ، امکان ارسال iMessage را به گجت‌های اندرویدی می آورد

یک تیم توسعه دهنده اخیراً با تولید اپلیکیشن PieMessage باعث شده تا کاربران به‌وسیله دستگاه اندرویدی خودشان پیام‌های iMeesage را ارسال و دریافت کنند. هرچند که کار با این برنامه نیازمند آن است که در ابتدا شما یک مک بوک اپل داشته باشید.

یکی از دلایلی که طی روزهای گذشته منجر به محبوبیت دو چندان گوشی‌های بلک‌بری شده است؛ اپلیکیشن PieMessage است. این اپلیکیشن درواقع یک پلتفرم پیام‌رسان منحصر به فرد است که به دنبال کسب محبوبیت خود است. در ادامه بیشتر به این اپلیکیشن خواهیم پرداخت؛ اما معرفی آن نیازمند بررسی مورد دیگری است.

از گذشته تا به حال محصولات اپل با سرویس پیام‌رسان iMessage که یک سرویس منحصر به فرد برای سیستم‌عامل‌های آی او اس و OS X است، صاحب یکی از پیام‌رسان‌های فوق‌العاده محبوب بوده است.

این بدین معنی است که اگر شما صاحب یک گوشی اندرویدی هستید، شانس استفاده از این اپلیکیشن را نخواهید داشت. حال باید از تیم توسعه دهندگان bboyairwreck تشکر کنیم که با تولید اپلیکیشن PieMessage کاربران اندرویدی را قادر ساختند تا با گوشی اندرویدی خود و بدون نیازمند بودن به آیفون، پیام‌های iMessage را ارسال و دریافت کنید.اما برای استفاده از این اپلیکیشن تنها به یک گوشی نیاز نخواهید داشت. در ابتدا نیازمند داشتن یک مک بوک و یا یک آی‌مک هستید.

پیش نیاز کار با اپلیکیشن PieMessage

برای این که شما پیام‌های iMessage را از طریق گوشی اندرویدی خود ارسال و یا دریافت کنید نیاز خواهید داشت تا ابتدا توسط کامپیوتر مک خود این پیام‌ها را دریافت کرده و سپس به‌وسیله این اپلیکیشن آن‌ها را بر روی گوشی خود دریافت کنید. بنابراین وجود یک سیستم مک برای کار کردن با آن ضروری است.

این یک راه غیررسمی جهت استفاده از پلتفرم پیام‌رسان اپل است که بدون شک می‌توان تصور کرد اپل از چنین چیزی خوشحال نخواهد شد. با این حال اپلیکیشن PieMessage به‌صورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. شما می‌تواند این پیام‌رسان را از طریق گیت هاب و به‌صورت متن باز دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید