اپل فضای 2 ترابایتی iCloud با قیمت 20 دلار در ماه راه اندازی کرد

اپل فضای 2 ترابایتی iCloud با قیمت 20 دلار در ماه راه اندازی کرد

همانطور که می‌دانید این روزها کاربران بسیاری از فضاهای ابری برای ذخیره سازی اطلاعات خود استفاده می‌کنند. در اصل فضاهای ابری از اهمیت زیادی برخوردار بوده چراکه ظرفیت دیوایس‌های کاربران را به مرز نامحدودی می‌رساند. در حال حاضر سرویس‌های مختلفی از سوی شرکت‌های بزرگ تکنولوژی برای فضای ابری ارائه شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به On Drive و iCloud اشاره کرد. اپل به تازگی اعلام کرده که فضای 2 ترابایتی iCloud را قیمت 20 دلار در ماه راه اندازی کرده است. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

این شرکت دیروز لیست قیمت گذاری خود را در iCloud آپدیت کرد و قیمت تمامی سرویس‌های خود را در آن کاهش داده بود. البته قرار است که این لیست جدید و تخفیف‌های بزرگ تا مراسم سپتامبر این شرکت یعنی کنفرانس مطبوعاتی برای معرفی آیفون 7 ادامه داشته باشد و به احتمال بسیار زیاد قیمت‌ها به حالت اولیه خود باز خواهند گشت.

فضای 2 ترابایتی iCloud در دسترس قرار گرفته و کاربران با پرداخت 20 دلار در ماه قادر به استفاده از آن خواهند بود. حتما از این آگاه هستید که شرکت اپل در تاریخ 7 سپتامبر برابر با 17 شهریور ماه نسل جدید آیفون را معرفی می‌کند، تاکنون شایعات مختلفی درباره این دستگاه منتشر شده که باتوجه به آن‌ها دستگاه فوق به حافظه داخلی 256 گیگابایتی مجهز خواهد شد، اما باز هم اگر این میزان حافظه برای کاربران کم باشد می‌توانند از سرویس‌های آی کلود استفاده کنند که اکنون قیمت‌های مناسبی دارند.

البته اگر فضای 2 ترابایتی iCloud برای شما زیاد است می‌توانید از دیگر سرویس‌های موجود فضای ابری اپل استفاده کنید. قیمت‌ها از 1 دلار با ظرفیت 50 گیگابایتی آغاز می‌شود.  آنطور که پیدا است شرکت اپل این سرویس و این قیمت‌ها را برای تمامی کشورها ارائه نداده است، اما شاید به زودی سرویس iCloud برای تمامی دنیا قابل استفاده باشد. حال باید منتظر انتشار اخبار بیشتر درباره رویداد 17 شهریور اپل باشیم.

1395-06-11

دیدگاهتان را بنویسید