اچ تی سی عرضه به‌روزرسانی اندروید N برای One A9 ،HTC 10 و One M9 را تأیید کرد

به‌روزرسانی اندروید N برای HTC 10

اچ تی سی عرضه به‌روزرسانی اندروید N برای One A9 ،HTC 10 و One M9 را تأیید کرد

کمپانی اچ تی سی طی ارسال یک توییت عنوان کرده است که به‌روزرسانی اندروید N برای سه مدل گوشی هوشمند محبوب One A9 ،HTC 10 و One M9 عرضه خواهد شد. این در حالی است که تنها چند ساعت از آغاز کنفرانس Google I/O 2016 می‌گذرد و به نظر می‌رسد که تایوانی‌ها برای تغییرات بزرگ آماده‌اند.

همیشه جذاب است که شما بدانید گوشی هوشمندتان تازه‌ترین سیستم‌عامل عرضه شده را دریافت خواهد کرد. با این حال متأسفانه کاربران گوشی‌های اندرویدی بجز مدل‌های لوکس کم‌تر این خبر را می‌شوند که هندست آن‌ها از آن سیستم عامل پشتیبانی خواهد کرد.

به هر حال برخی از تولیدکنندگان تلاش می‌کنند تا مشکلات پیرامون روند توسعه به‌روزرسانی‌های نرم افزاری را از پیش رو بردارند. بدون شک اچ تی سی یکی از این کمپانی‌ها است که به خاطر داشتن رابطه نزدیک کاری با گوگل، از نفوذ خوبی در سطح توسعه اندروید برخوردار است. برای درک هرچه بهتر این موضوع می‌توان نتایج را در گوشی هوشمند HTC One A9 مشاهده کرد. این گوشی هوشمند یکی از نخستین محصولاتی بود که به‌روزرسانی اندروید 6.0 مارشمالو را دریافت کرد. علاوه بر آن HTC 10 تازه‌ترین پرچم‌دار تایوانی‌ها نیز با دارا بودن یک رابط کاربری تمیز و عالی و نزدیک به اندروید خام خود گواه این قضیه است.

HTC 10 با دریافت به‌روزرسانی اندروید N جذاب‌تر از همیشه شد

اینک در حالی که تنها چند ساعت از معرفی آخرین دستاوردها و تغییرات در سطح اندروید N توسط گوگل معرفی شده است، کمپانی اچ تی سی اعلام می‌کند که سه گوشی هوشمند بزرگ آن طی 1 سال گذشته شامل One A9 ،HTC 10 و One M9 به‌روزرسانی اندروید N را دریافت خواهند کرد.این خبر در حساب کاربری رسمی کمپانی اچ تی سی در توییتر منتشر شده است. جمله به کار رفته در این توییت به ترتیب زیر است:

زندگی شیرینی بیشتری به دست خواهد آورد. به‌روزرسانی اندروید N برای سه محصول HTC 10، HTC One A9 و HTC One M9 منتشر خواهد شد.

البته ما انتظار داریم که این کمپانی سیستم‌عامل بعدی اندروید را برای محصولات قدیمی‌تری نظیر One M8 و یا محصولات میان رده جدیدی که به بازار عرضه کرده است نیز منتشر کند.

دیدگاهتان را بنویسید