ایسر Pawbo ، گجتی جالب برای ارتباط با حیوانات خانگی

ایسر Pawbo ، گجتی جالب برای ارتباط با حیوانات خانگی

همانطور که می‌دانید کنفرانس مطبوعاتی شرکت ایسر در نمایشگاه IFA 2016 آغاز شده و تاکنون محصولات جالب و کاربردی بسیاری را معرفی کرده است. این شرکت در ادامه کنفرانس مطبوعاتی خود از گجت ایسر Pawbo رونمایی کرده که در اصل یک وسیله جانبی برای نگهداری از حیوانات خانگی به شمار می‌آید. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

در حال حاضر افراد بسیاری وجود دارد که از حیوانات خانگی نگهداری می‌کنند، اما نگهداری از آن‌ها هم گاهی بسیار دشوار و زمان گیر است، اما اکنون شرکت ایسر با گجت Pawbo این مشکل را حل کرده است. اولین محصول این سری لوازم حانگی یا گجت Pawbo+ است که دوربین موجود در آن به شما اجازه می‌دهد تا هر لحظه حیوان خانگی خود را نگاه کنید و آن را زیر نظر داشته باشید. این گجت یک دارای یک میکروفون است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا علاوه بر دیدن حیوان خانگی خود با آن صحبت کند، البته گفته شده که این گجت بیشتر مخصوص سگ و گربه طراحی شده است.

جدا از این کاربر با ایسر Pawbo می‌تواند از حیوان خانگی خود عکس بگیرد و آن را به صورت مستقیم در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارد، جالب اینجاست که شما می‌توانید با ویژگی‌های این گجت توجه حیوان خانگی خود را به دوربین دستگاه جلب کرده و پس از آن تصویر مورد نظر خود را به ثبت برسانید، این عمل توسط نشانگر لیزری دستی یا خودکار انجام می‌شود که کار با آن بسیار ساده است. پیش فروش گجت Pawbo+ اکنون با قیمت 169 دلار آغاز شده و قرار است که در نوامبر 2016 به بازار عرضه شود.

ایسر Pawbo

آنطور که پیدا است شرکت ایسر فکر همه چیز را کرده، این گجت جدید دارای قابلیت های بسیاری برای بازی کردن با حیوان خانگی است، همچنین این دستگاه به یک فلش LED مجهز است تا در زمان تاریک بودن فضا به راحتی و بدون هیچ مشکلی ویدئو شما را ضبط کند. همانطور که در ابتدا اعلام کردیم پیش فروش این گجت آغاز شده و این احتمال وجود دارد که ویژگی‌های بیشتری به آن در زمان عرضه اضافه شود.

1395-06-10

دیدگاهتان را بنویسید