این اسباب بازی های جنگ ستارگان از طریق ذهن کنترل می‌شوند!

این اسباب بازی های جنگ ستارگان از طریق ذهن کنترل می‌شوند!

این اسباب بازی های جنگ ستارگان از طریق ذهن کنترل می‌شوند!

کمپانی Uncle Milton با محصول جدیدی پا به نمایشگاه سی ای اس این دوره در لاس وگاس گذاشته است که در زمره‌ی اسباب بازی های جنگ ستارگان دسته بندی می‌شود. این اسباب بازی جدید که Force Trainer 2 نام دارد، با ترکیب حقه‌های تصویری و برخی فناوری‌های مدرن، لذت یک تجربه‌ی جدید را در اختیارتان خواهد گذاشت.

در واقع این مدل از اسباب بازی های جنگ ستارگان شرکت مذکور، از تبلت دارای سیستم عامل اندروید و یا آی او اس شما برای انعکاس و نمایش یک تصویر متحرک هولوگرافیک بر روی یک هرم شیشه‌ای استفاده می‌کند. بازیکنندگان یک هدست EEG برای تمرکز بر روی امواج مغزی خود می‌پوشند تا از قدرت ذهنیشان استفاده کنند.

در دموهایی که از این گجت در سی ای اس ۲۰۱۷ به نمایش درآمده است، کاربران باید بر روی یک موضوع خاص (هر موضوعی) تمرکز کنند تا بتوانند درویدهای جنگجو را دوباره به میدان نبرد بازگردانند، سفینه‌ی X-Wing متعلق به Luke Skywalker را از مرداب Dagobah به بیرون بکشند و یا با Kylo Ren بر سر مالکیت و کنترل یک شمشیر لیزری به مبارزه بپردازند؛ صحنه‌ای که از فیلم The Force Awakens مجموعه‌ی جنگ ستارگان انتخاب شده است.

این اسباب بازی های جنگ ستارگان از طریق ذهن کنترل می‌شوند!

البته پیش از این هم از هدست‌های EEG و دیگر روش‌های مبتنی بر آن در اسباب بازی های جنگ ستارگان و یا دیگر گجت‌های سرگرم‌کننده استفاده‌ شده است و این تکنیک به نوعی یکی از روش‌های محبوب در افزایش فروش محصولات حوزه‌ی سرگرمی محسوب می‌شود. با این که قیمت این محصولات جدید هنوز اعلام نشده است، اما اگر عملکرد واقعی آنها نیز به مانند دموهای نمایش داده شده در این نمایشگاه باشد، مطمئنا ارزش خرید آن برای طرفداران این مجموعه‌ی علمی-تخیلی بسیار بالا خواهد بود.

فروشگاه اینترنتی جانبی پخش مستقیم انواع هدایای تبلیغاتی و لوازم جانبی تبلت ،حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس 2017 (CES 2017)

1395-10-18

دیدگاهتان را بنویسید