بازهم شایعات جدیدی درباره آیفون 7 با حافظه 32 گیگابایتی منتشر شد

بازهم شایعات جدیدی درباره آیفون 7 با حافظه 32 گیگابایتی منتشر شد

همانطور که می‌دانید حدود یک هفته دیگر شرکت اپل رویداد مطبوعاتی خود را برای معرفی نسل جدید آیفون یعنی آیفون 7 برگزار می‌کند، این شرکت رویداد خود را در تاریخ 7 سپتامبر برابر با 17 شهریور ماه برگزار می‌کند. تاکنون هم شایعات بسیاری درباره گوشی هوشمند جدید این شرکت منتشر شده که هر یک آن را به شیوه‌ای توصیف کرده‌اند. اکنون شایعات جدیدی درباره آیفون 7 با حافظه 32 گیگابایتی منتشر شده است. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

در طی چند هفته اخیر شایعات بسیاری درباره ظرفیت حافظه داخلی نسخه پایه آیفون 7 منتشر شده که هنوز هم واقعی بودن آن‌ها مشخص نیست. آنطور که پیداست شرکت اپل در نهایت نسخه 16 گیگابایتی آیفون 7 را تولید نمی‌کند و نسخه پایه این دستگاه همان 32 گیگابایتی خواهد بود. حال خبرهای جدیدی هم درباره عرضه آیفون 7 با حافظه 32 گیگابایتی منتشر شده است.

آنطور که پیدا است جزئیاتی از نمونه اولیه این دستگاه منتشر شده که تاریخ آن مربوط به 29 اوت بوده و حافظه داخلی 32 گیگابایتی را نشان می‌دهد، در ادامه این خبر اعلام شده که نمونه اولیه آیفون با کد D10 تست شده و دیگر نمونه‌های D11 و همچنین D12 قرار است که به زودی تست شوند.

آیفون 7 با حافظه 32 گیگابایتی

اکنون این احتمال وحود دارد که شرکت اپل گوشی هوشمند جدید خود را در سه نسخه روانه بازار کند که شامل آیفون 7 پرو، آیفون 7 و آیفون 7 پلاس خواهد بود، البته این خبر هم از دسته شایعات بوده و هنوز به صورت رسمی تایید نشده است. به هر حال طرفداران این شرکت مدت زیادی است که به انتظار معرفی محصول جدید نشسته‌اند، اپل در نهایت در تاریخ 7 سپتامبر برابر 17 شهریور ماه رویداد مطبوعاتی خود را برگزار خواهد کرد و آیفون 7 را به صورت رسمی معرفی می‌کند. اکنون باید منتظر انتشار اخبار بیشتر درباره نسل آینده آیفون و ویژگی‌های آن باشیم. نظر شما درباره این خبر چیست؟ آیا آیفون نسخه 16 گیگابایتی را حذف می‌کند؟

1395-06-10

دیدگاهتان را بنویسید