بازگشت باشکوه گوشی های سری N نوکیا در نمایشگاه MWC 2017 رخ میدهد؟

بازگشت باشکوه گوشی های سری N نوکیا در نمایشگاه MWC 2017 رخ می‌دهد؟

بازگشت باشکوه گوشی های سری N نوکیا در نمایشگاه MWC 2017 رخ می‌دهد؟

اچ ام دی گلوبال به عنوان مالک جدید نوکیا، رفته رفته در حال زنده کردن مجدد نام این برند فنلاندی است و فروش عجیب و باورنکردنی گوشی نوکیا 6 (Nokia 6) در کشور چین که تامین ظرفیت کافی برای تقاضای کاربران را با مشکل مواجه کرده است، نشانه‌ای مهم بر تحقق این هدف محسوب می‌شود. اما نظرتان در رابطه با بازگردانی یکی از محبوب‌ترین سری از گوشی های این کمپانی چیست؟ این همان اتفاقی است که احتمالا به زودی برای گوشی های سری N نوکیا (Nokia N-series) اتفاق خواهد افتاد!

کافی است که کمی سن‌تان از دوران نوجوانی گذشته باشد و با گوشی‌های قدرتمند بازار کار کرده باشید. اینجاست که مطمئنا گوشی های سری N نوکیا جایگاه ویژه‌ای در ذهن‌تان خواهند داشت و قطعا همه‌ی ما کارکرد عالی و طراحی این سری که در زمان معرفی خود، چند سال از زمانشان جلوتر به نظر می‌رسیدند را به خاطر خواهیم آورد. بنابراین خبر بسیار هیجان‌انگیزی است که بدانیم که احتمالا در آینده‌ای نزدیک، محصولات جدیدی تحت این برند روانه‌ی بازار خواهند شد.

جالب است بدانید که نوکیا برند جدیدی تحت عنوان “NSERIES” را در اداره‌ی ثبت پتنت و اختراعات کشور چین به ثبت رسانده است، اما این تمام ماجرا نیست. به تازگی تصویر جدیدی بر روی شبکه‌ی اجتماعی چینی Baidu منتشر شده است که این عبارت را در کنار یک گجت هوشمند که البته بدنه‌ی آن کاملا مشخص نیست، به نمایش درآورده است؛ آیا این محصول می‌تواند یک مدل جدید از گوشی های سری N نوکیا باشد؟

بازگشت باشکوه گوشی های سری N نوکیا در نمایشگاه MWC 2017 رخ می‌دهد؟

گوشی های سری N نوکیا با قدرت بازمی‌گردند

با وجود این که در تصویر بالا به وضوح می‌توانیم عبارت NSERIES را در کنار یک گوشی هوشمند و البته تعدادی گجت ناشناخته‌ی دیگر مشاهده کنیم، اما منبع منتشرکننده‌ی این تصویر جزییات خاصی را درباره‌ی آن منتشر نکرده است. این کاربر چینی تنها به ذکر این که این دیوایس قرار است از نسل ششم یکی از پردازنده‌های سری اسنپدراگون ۸۳۵ کوالکام برخودار باشد، اکتفا کرده است. البته او در ادامه و در تصویری که در زیر مشاهده می‌کنید، توضیح می‌دهد که ظرفیت پیش‌بینی شده برای فاز اول تولید این محصول، چیزی در حدود پانصد هزار واحد خواهد بود و شاید این نشان‌دهنده‌ی این باشد که نوکیا و البته مدیران اچ ام دی گلوبال، فروش گسترده و نسبتا محتاطانه‌ای را برای مدل جدید گوشی های سری N نوکیا در نظر گرفته‌اند.

بازگشت باشکوه گوشی های سری N نوکیا در نمایشگاه MWC 2017 رخ می‌دهد؟

به هر حال هر کدام از این فرضیه‌ها که حقیقت داشته باشد، در عرض کمتر از یک ماه دیگر به برگزاری کنگره‌ی جهانی موبایل (MWC 2017) در بارسلون اسپانیا خواهیم رسید و در آنجا مشخص خواهد شد که آیا شاهد زنده شدن مجدد یکی از محبوب‌ترین سری‌ از گوشی‌های موبایل در تمام تاریخ خواهیم بود و یا هدف از ثبت نام تجاری NSERIES، موضوع دیگری بوده است.

1395-11-22

دیدگاهتان را بنویسید