بازیابی تصاویر پاک شده با EaseUS Data Recovery Wizard

از گذشته تا امروز فلش‌ها، کارت sd هارد‌های کامپیوتر و … محل‌هایی برای حفظ و نگهداری اطلاعات ما بخصوص تصاویر و ویدیو‌های ما هستند. اگر این اطلاعات و بخصوص خاطرات شما به هر دلیلی حذف شده اند دیگر نگران آن‌ها نباشید. EaseUS Data Recovery Wizard تمامی تصاویر و اطلاعات شما را در ۳ قدم بازیابی می‌کند. امروز شما با اپلیکیشن EaseUS Data Recovery Wizard قادر خواهید بود اطلاعات و تصاویر ازدست رفته سال‌ها پیش را بازیابی کنید و آن‌ها را در اختیار داشته باشید. تصاویر خود را بازیابی کنید و هیچ نگرانی بابت حجم و کیفیت آن‌ها نداشته باشید. EaseUS تمامی نیاز‌های شمارا از براورده کرده است. 
 
بازیابی تصاویر پاک شده با EaseUS Data Recovery Wizard
 
بازیابی در کنار تعمیر تصاویر 
 
با اپلیکیشن EaseUS در کنار ریکاوری تصاویر، آن‌ها را تعمیر و به کیفیت و حجم اصلی خود باز میگردانید. تمامی عملیات‌ها در سه مرحله بسیار آسان انجام خواهند شد و شما خاطرات از دست رفته خود را میتوانید بار دیگر زنده کنید. 
 
برخلاف تصور شما از بازیابی تصاویر، کیفیت و حجم اصلی آن‌ها به هیچ عنوان افت نخواهد کرد و حتی شما قادر خواهید بود تصاویر مشکل دار و معیوب پاک شده خود را در کنار بازیابی تعمیر کنید و در اختیار داشته باشید. EaseUS Data Recovery Wizard انقلاب عظیم ریکاوری و بازیابی اطلاعات بخصوص تصاویر است.
 
بازیابی تصاویر پاک شده با EaseUS Data Recovery Wizard
 
بازیابی تصاویر در ۳ قدم آسان
 
از آنجایی که تصاویر اسناد و بخصوص خاطرات مهمی هستند اگر به هر دلیلی از دست بروند می‌توانید آن‌ها را تنها در ۳ مرحله بسیار آسان در تمامی پلتفرم‌ها و حافظه‌های خود آن‌ها را بازیابی کنید و در اختیار داشته باشید. تصاویر خود را با هر فرمتی بدون هیچ نگرانی ریکاوری کنید و ذخیره کنید.
 
شما برای بازیابی نیاز به هیچگونه دانش و مهخارت خاصی ندارید و تنها در ۳ مرحله بسیار ساده تصاویر خود را بازیابی می‌کنید.
۱- در اپلیکیشن EaseUS Data Recovery Wizard فضای مورد برسی خود را انتخاب کنید.
۲- تصاویر خود را برای بازیابی انتخاب کنید.
۳- دکمه بازیابی را بفشارید و تصاویر با کیفیت و حجم اصلی را بازیابی و ذخیره کنید.
 
تمامی این سه مرحله در چند ثانیه قابل انجام خواهند بود. شما با بازیابی تصاویر خود تنها ۳ قدم و چند ثانیه فاصله دارید. 
 
سرعت و سبک EaseUS Data Recovery Wizard
 
EaseUS Data Recovery Wizard پادشاه ریکاوری حال حاضر است. این نرم افزار بازیابی اطلاعات‌ای بسیار قدرتمند بوده و قادر به بازیابی میلیارد‌ها ترابایت اطلاعات و تصاویر شماست. 
 
این ابزار بازیابی قدرتمند، قادر خواهد بود تصاویر شما را با هر فرمت و حجم و سایزی بازیابی کند و در اختیار شما قرار دهد. 
 
این اپلیکیشن با حجمی نا چیز قدرت باورنکردنی دارد. سرعت مثال زدنی این پلتفرم بطور عجیبی بالاست. تصاویر شما را تنها در کسری از ثانیه بازیابی و در اختیار شما قرار می‌دهد.
 
بازیابی تصاویر پاک شده با EaseUS Data Recovery Wizard
 
قدرت ریکاوری تصاویر در هر شرایط
 
دیسک خود را فرمت کرده اید یا پارتیشن‌های آن بهم ریخته است؟ اطلاعات شما توسط ویروس‌ها از بین رفته اند و دیگر به آن‌ها دسترسی ندارید؟ برای EaseUS هیچ تفاوتی ندارد. این ابزار با بهرمندی از جدید‌ترین و سبک‌ترین متد روز قادر به بازیابی اطلاعات شما خواهد بود. در هر شرایطی که اطلعات خود را از دست داده اید توسط EaseUS Data Recovery Wizard بازیابی کنید و مثل روز اول در اختیار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید