با برنامه Touch Bar Piano بر روی نوار لمسی مک بوک پرو پیانو بزنید

با برنامه Touch Bar Piano بر روی نوار لمسی مک بوک پرو پیانو بزنید

با برنامه Touch Bar Piano بر روی نوار لمسی مک بوک پرو پیانو بزنید + لینک دانلود

شرکت اپل با معرفی مک بوک پرو 2016 (2016 MacBook Pro)، توجه بسیاری از منتقدان و کاربران را به واسطه برخورداری این محصول از ویژگی‌های کاملا جدید، به سوی خود جلب کرد. نوار لمسی (Touch Bar) بالای صفحه کلید این لپ‌تاپ یکی از این نوآوری‌ها بود. اپل از همان اول به همگان نشان داد که از این نوار لمسی چه استفاده‌هایی می‌توان کرد. اما حالا شاهد این موضوع هستیم که طیف کاربری‌های این بخش به کمک اپلیکیشن‌هایی همچون برنامه Touch Bar Piano افزایش یافته است. 

با برنامه Touch Bar Piano می‌توانید 128 ساز مختلف را بنوازید

به تازگی ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می‌دهد فردی در حال اجرای نسخه قدیمی بازی Doom بر روی این نوار لمسی بوده و از آن لذت می‌برد. اما کاربری‌های گسترده این بخش از مک بوک پرو 2016 به همین جا ختم نمی‌شود؛ زیرا اخیرا اپلیکیشنی معرفی شده است که به کمک آن می‌توانید بر روی نوار لمسی مک بوک پرو جدید پیانو بزنید. این برنامه Touch Bar Piano نام دارد. در صورت نصب این اپلیکیشن بر روی مک بوک پرو خود، در بخش نوار لمسی بالای کیبورد دستگاه، ردیفی از کلیدها همانند آن چیزی که در یک پیانو شاهد آن هستیم به نمایش در خواهد آمد. لازم به ذکر است که این برنامه 128 ساز مختلف را برای شما فراهم خواهد آورد.

بر اساس گفته‌های گراهام پارکس (Graham Parks)، توسعه‌دهنده برنامه Touch Bar Piano، این اپلیکیشن قابلیت نصب بر روی دیگر مک بوک‌های اپل را خواهد داشت اما نمی‌توانید از ویژگی‌های آن استفاده کنید و در حقیقت کاملا به درد نخور و بی‌فایده خواهد بود. اما در مورد خود این اپلیکیشن نیز می‌بایست این طور اضافه کنیم که برنامه بجز ارائه سازهای مختلف، دانش مربوط به نواختن آنها را نیز در حالت‌های مختلف به شما آموزش خواهد داد. اگر صاحب مک بوک پرو 2016 هستید، حتما پیشنهاد می‌کنیم این برنامه جالب را بر روی لپ‌تاپ خود نصب کرده و از ویژگی‌های آن لذت ببرید. این برنامه رایگان را می‌توانید با حجم 2.3 مگابایت از لینک زیر دانلود کنید:

1395-09-21

دیدگاهتان را بنویسید