با سیستم دوش هوشمند U پیش از حمام، آب را گرم کنید!

سیستم دوش هوشمند U

با سیستم دوش هوشمند U پیش از حمام، آب را گرم کنید!

هیچ چیز بهتر از این نیست که روز خود را با یک حمام آب داغ شروع کنید، اما مشکل اینجاست که در بسیاری از موارد، آب به اندازه کافی داغ نیست و برای گرم شدن آن باید کمی منتظر ماند. اما در نمایشگاه CES 2017، شرکت “Moen” با معرفی سیستم دوش هوشمند U ، این امکان را فراهم کرده تا کاربران پیش از ورود به حمام، دستور داغ شدن آب را به وسیله گوشی موبایل خود صادر کنند!

کاربران با استفاده از سیستم دوش هوشمند U ، توانایی اتصال به بخش‌های مختلف حمام را داشته و می‌توانند همه چیز را به‌کمک پنل دیجیتالی مخصوص آن، کنترل کنند. همچنین کاربران می‌توانند با اتصال به اپلیکیشن مخصوص، میزان گرمای آب را تا 12 حالت مختلف برای استفاده از ساعات مختلف روز تنظیم کنند. شاید باورش کمی سخت باشد اما دست کاربران برای کنترل دمای آب باز خواهد بود و حتی امکان افزایش دمای آب و رساندن آن به چیزی بین 60 تا 120 درجه سلسیوس نیز وجود خواهد داشت!

سیستم دوش هوشمند U

اما شاید مهمترین بخش از این سیستم، نحوه عملکرد آن باشد. برای شروع کافی‌ست وارد اپلیکیشن مربوطه در گوشی موبایل خود شده و منتظر پاسخ آن برای گرم شدن آب باشید. شاید این ویژگی برای بسیاری از افراد تنبل که تمایلی به انتظار کشیدن ندارند، مناسب باشد. به هر صورت انتظار برای داغ شدن آب نیز می‌تواند در نوع خود آزاردهنده باشد چراکه اپلیکیشن، به صورت ناگهانی شما را مطلع خواهد کرد.

سیستم دوش هوشمند U تا دو ماه دیگر روانه بازار می‌شود

ولی اگر با چنین چیزی مشکل ندارید، بهتر است بدانید که سیستم دوش هوشمند U از اسفند ماه سال جاری میلادی روانه بازار خواهد شد. البته دوش هوشمند U قیمت پایینی ندارد و برای داشتن مدل دو خروجی باید هزار و 160 دلار پرداخت کنید. همچینن مدل چهار خروجی آن نیز 2 هزار و 200 دلار قیمت دارد. برای نصب این سیستم به لوازم دیگری هم نیاز خواهید داشت تا مطمئن شوید که خانه شما، توانایی کافی برای میزبانی از این سیستم را دارد.

فروشگاه اینترنتی جانبی پخش مستقیم انواع هدایای تبلیغاتی و لوازم جانبی تبلت ،حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس 2017 (CES 2017)

1395-10-17

دیدگاهتان را بنویسید