با پلتفرم LiquidSky بدون سخت افزار ازبازی های کامپیوتری لذت ببرید

با پلتفرم LiquidSky رویای اجرا بازی های کامپیوتری بدون سخت افزار محقق شد

پلتفرم LiquidSky سرویس ابری گیمینگ مخصوص علاقه‌مندان به بازی ها بوده و اینک آماده است تا با معرفی به دنیا، چندین شگفتی را به ارمغان آورد.

اول از هر چیزی پوشش دادن ساده‌ترین مسائل توسط این پلتفرم است. پلتفرم LiquidSky وعهده می‌دهد تا هر کسی بتواند هر بازی کامپیوتری را که خواست بر روی سیستم مک، ویندوز، اندروید و یا لینکوس از طریق سرویس استریمینگ ابری این شرکت اجرا کند. این نخستین باری نیست که چنین ایده‌ای به میان می‌‌آید؛ سال 2012 بود که شرکت OnLive با سرمایه 40 میلیون دلاری پا به این عرصه گذاشت اما سه سال بعد، در سال 2015 پروژه آن‌ها به طور کامل متوقف شد. هرچند در حال حاضر سرویس های ابری گیمینگی نظیر PlayStation Now نیز وجود دارد، اما آن هیچگاه نمی‌تواند به یک سرویس خوب نزد تمامی کاربران تبدیل شود.

حالا با شروع سال 2017 به نظر می‌رسد این تکنولوژی به پختگی نزدیک شده است تا سرانجام رویای بازی از طریق سرویس های ابری ممکن شود. بد نیست بدانید بیش از 1 میلیون نفر برای آزمودن نسخه اولیه پلتفرم LiquidSky ثبت نام کرده‌اند تا این بیشترین میزان ممکن اعضای ثبت شده برای تست یک سرویس بازی ابری بوده باشد. این پلتفرم به کاربران اجازه خواهد داد تا هر بازی کامپیوتری که دلشان خواست همانند بازی های Legage of Legends، Overwatch یا هر بازی دیگری که بر روی شبکه استیم، بتل، اورجین و یا هر توزیع کننده دیگری قرار دارد را بر روی سیستم مورد نظر خود به اجرا دربیاورند.

بازی بدون سخت افزار با پلتفرم LiquidSky

ایده ی کسب و کار این شرکت چیزی شبیه به اسپاتیفای است. شما می‌توانید به صورت رایگان بازی ها را به اجرا دربیاورید، اما قبل از شروع بازی تبلیغاتی برایتان نمایان خواهد شد. هرچند این قضیه در کشورهای مختلف یکسان نیست؛ به طور مثال در ایالات متحده شما باید بین یک الی 6 دقیقه به تماشای تبلیغات بنشینید تا با دریافت اسکای کردیت رایگان اجازه یک ساعت بازی برای شما صادر شود.

نحوه اجرای بازی ها با پلتفرم LiquidSky

شما می‌توانید با خرید 60 اسکای کردیت یک ساعته، سیستم مجازی پلتفرم LiquidSky مجهز به پردازنده گرافیکی 2 گیگابایتی، پردازشگر سه هسته‌ای و رم 8 گیگابایتی را در اختیار داشته باشید که می‌تواند اغلب بازی‌ها را با وضوح 1080p و نرخ 30 فریم بر ثانیه اجرا کند.

120 اسکای کردیت نیز شما را قادر به اجرای 1 ساعته بازی ها در شرایط حرفه‌ای‌تر اجرای تمامی بازی ها با وضوح 1080p و 60 فریم بر ثانیه می‌کند. در اینجا گزینه جدی‌تری نیز همراه با 240 اسکای کردیت در اختیار شما قرار خواهد گرفت که متشکل از یک سیستم ابری با گرافیک 8 گیگابایتی VRAM، پردازنده 12 هسته‌ای و رم 32 گیگابایتی است. گفتنیست تمامی این سیستم ها مبتنی بر تکنولوژی GRID شرکت انویدیا است.

1395-10-18

دیدگاهتان را بنویسید