با گجت پوشیدنی Sleep Inducer آسوده بخوابید!

گجت پوشیدنی Sleep Inducer

با گجت پوشیدنی Sleep Inducer آسوده بخوابید!

نمایشگاه CES امسال، خلاقیت بسیاری از سازندگان می‌توانست ذهن شما را برای چندین ساعت به خود مشغول کند. کمپانی “2Breathe” یکی از همین شرکت‌ها بود که با معرفی گجت پوشیدنی Sleep Inducer ، نامزد دریافت جایزه نوآوری در نمایشگاه CES 2017 نیز شد.

کمپانی “2Breathe” که کاربران آن را با عرضه محصولات مرتبط با سلامتی و فشار خون می‌شناسند، حالا وارد حوزه شیرین خواب شده و با معرفی گجت پوشیدنی Sleep Inducer تمام تلاش خود را کرده تا شما خوب بخوابید!

این گجت که به دور کمر کاربر بسته می‌شود، الگوهای تنفسی شما را دریافت کرده و آنها را برای تلفن هوشمندتان -که احتمالا کنار تخت قرار گرفته- ارسال می‌کند. در این زمان اپلیکیشن مربوطه با پخش موسیقی لایت و متناسب با الگوی تنفسی کاربر، شما را به بازدم‌های عمیق دعوت می‌کند تا فعالیت ذهنی به حداقل برسد. در این شرایط همه چیز برای یک خواب شیرین آماده خواهد بود.

به‌علاوه اپلیکیشن مخصوص “Sleep Inducer”، الگوهای تنفسی کاربر را به صورت کامل ذخیره می‌کند تا در آینده امکان مقایسه و ارائه پیشنهادهای مختلف وجود داشته باشد.

گجت پوشیدنی Sleep Inducer

هم‌اکنون فروش گجت پوشیدنی Sleep Inducer با قیمت 180 دلار آغاز شده است

ایده طراحی گجت پوشیدنی Sleep Inducer از آنجایی که شکل گرفت که سازندگان متوجه شدند دستگاه کاهش‌دهنده فشار خون آنها، به صورت اتفاقی باعث بهبود وضعیت خواب 90 درصد از کاربران شده است. همین موضوع نیز باعث شد تا تیم سازنده با استفاده از الگوریتم‌های تنفسی و الگوهای خواب کاربران، وسیله‌ای جدید را تنها برای بهبود خواب تولید کنند.

اپلیکیشن مربوطه، خواب شما را دو حالت مختلف القایی (که پیشتر در مورد آن توضیح دادیم) و نگهدارنده، مدیریت می‌کند که به‌نظر تقاضا برای توسعه مورد دوم در کشور ژاپن بسیار بالاست. علاوه بر این، سازندگان با طراحی اسپیکرهای بلوتوثی در قالب یک بالش، می‌خواهند مطمئن شوند که صداهای پخش‌شده توسط این سیستم، نزدیکان شما را اذیت نمی‌کند.

هم‌اکنون با مراجعه به فروشگاه اینترنتی آمازون، می‌توانید گجت پوشیدنی Sleep Inducer را به قیمت 180 دلار خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی جانبی کاملترین مجموعه لوازم جانبی موبایل در ایران ، حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس 2017 (CES 2017)

 

1395-10-17

دیدگاهتان را بنویسید