با TrackR Pixel دیگر هیچ‌چیز را گم نکنید

TrackR Pixel

با TrackR Pixel دیگر هیچ‌چیز را گم نکنید

بارها شده وسایلی که از آن‌ها زیاد استفاده می‌کنیم را گم کرده‌ایم؛ نظیر کیف پول و کیف مدارک. امروز در خلال نمایشگاه CES 2017 از گجت جدیدی به نام TrackR Pixel رونمایی شد که می‌تواند با چسبیدن به اشیا، مکان آن‌ها را در صورت لزوم نمایش دهد.

TrackR Pixel یکی از محصولات ارزان قیمت کمپانی ترکر به شمار می‌رود که حدود 26 میلی متر طول و 5 میلی متر ضخامت دارد. همچنین بر روی آن یک ال ای دی تعبیه شده تا زمانی که کاربر متوجه گم شدن وسیله‌اش می‌شود چشمک بزند. TrackR Pixel یکی از کوچک سایزترین تگ‌های GPS بازار شناخته می‌شود و می‌تواند به راحتی به تمامی وسایل متصل شده و خیال کاربر را از گم شدن یا دزدیده شدن آن‌ها آسوده کند.

TrackR Pixel

پیکسل تنها محصول معرفی شده ترکر در نمایشگاه CES امسال نبوده و این کمپانی نوع دیگری از تگ‌های GPS خود را با نام TrackR Wallet 2.0 نیز معرفی کرد. TrackR Wallet 2.0 ابعادی به اندازه یک کارت اعتباری دارد و با ضخامت تنها 2 میلی متر، به راحتی می‌تواند درون کیف پولتان جا شود. مهندسان کمپانی ترکر با استفاده از تکنولوژی فیبر کربن توانسته‌اند ضخامت گجت را تا حدود زیادی کاهش دهند و کارایی آن را همچنان حفظ کنند.

TrackR Pixel

هر دو دستگاه مورد بحث از TrackR Atlas نیز پشتیبانی می‌کنند که بر پایه بلوتوث و وای فای بوده و می‌تواند با اتصال به پریز برق و ایجاد شبکه‌ای بر پایه بلوتوث یا وای فای، مکان دقیق وسیله‌تان را نمایش دهد. همچنین ترکر اطلس با دستیار آمازون (Amazon Assistant) نیز سازگار بوده و می‌توان تنها با پرسیدن از او، از مکان TrackR Pixel یا Wallet 2.0 خبردار شوید. جالب‌تر آنکه می‌توانید از او بخواهید تا وسیله متصل به تگ را به محل کنونی‌تان بیاورد.

هم‌اکنون امکان پیش خرید TrackR Pixel و Wallet 2.0 با قیمت‌های 25 و 30 دلار فراهم شده است. همچنین Altas TrackR نیز قیمتی حدود 40 دلار خواهد داشت و برای در اختیار داشتن تمامی امکانات تگ‌های GPS، ناچار به پرداخت حدود 70 دلار خواهید بود. گجت خریداری شده حداکثر تا فروردین سال آینده در دسترس عموم قرار خواهند گرفت.

فروشگاه اینترنتی جانبی کاملترین مجموعه عرضه باتری موبایل و  شارژر موبایل ، حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس 2017 (CES 2017)

1395-10-16

دیدگاهتان را بنویسید