برای اولین بار در ایران، ویدیوهای 360 درجه را بدون نیاز به عینک VR تماشا کنید

ویدیوهای 360 درجه نماشا

برای اولین بار در ایران، ویدیوهای 360 درجه را بدون نیاز به عینک VR تماشا کنید

برای نخستین بار در ایران، وب‌سایت ایرانی نماشا (namasha)، شرایطی را فراهم کرده تا کاربران بتوانند ویدیوهای 360 درجه را بدون نیاز به عینک VR یا واقعیت مجازی تماشا کنند. این ویدیوها، بینندگان را در بطن فیلم قرار می‌دهند و در آن می‌توان زاویه‌ی دید را نیز تغییر داد. کاربران برای تماشای تمامی ویدیوهایی که در سایت‌های ایرانی موجود است، مجبور به استفاده از عینک VR هستند اما وب‌سایت نماشا، قابلیت جدیدی را برای کاربران خود فراهم کرده است.

پیش از این، کاربران ایرانی برای تماشای ویدیوهای 360 درجه مجبور به استفاده از فیلترشکن و ورود به سایت یوتیوب بودند. از سوی دیگر، استفاده‌ی اجباری از عینک VR یکی از مشکلاتی بود که کاربران برای تماشای این ویدیوها با آن روبرو بودند. اکنون سایت نماشا، این محدودیت‌ها را برطرف کرده و دسترسی آسان‌تر کاربران به ویدیو‌های 360 درجه را در اختیار آن‌ها قرار داده است.

ویدیوهای 360 درجه

ویدیوهای 360 درجه در سایت نماشا برای تمامی سیستم‌عامل‌ها در دسترس است

این سرویس بر روی تمامی سیستم‌‌‌عامل‌ها شامل ویندوز، اندروید و iOS و همچنین بر روی همه‌ی دستگاه‌ها از جمله کامپیوتر، گوشی و تبلت قابل استفاده است. برای مشاهده‌ی این ویدیوهای 360 درجه می‌توانید به آدرس اینترنتی namasha.com مراجعه کرده و از تماشای ویدیوهای متنوع و هیجان‌انگیز این بخش لذت ببرید.

پایان رپورتاژ آگهی/

1395-10-28

دیدگاهتان را بنویسید