بروزرسانی اندروید 7 برای گلکسی اس 7 تا پایان تیر 96 عرضه نمی‌شود

بروزرسانی اندروید 7 برای گلکسی اس 7 تا پایان تیرماه 96 نخواهد بود

بروزرسانی اندروید 7 برای گلکسی اس 7 تا تیرماه 96 عرضه نمی‌شود!

سامسونگ به طور رسمی بروزرسانی اندروید 7 برای گلکسی اس 7 (Galaxy S7) و گلکسی اس 7 اج (Galaxy S7 Edge) را آغاز کرده اما کاربران زیادی هنوز موفق به آپدیت گوشی خود نشده‌اند. بر اساس گزارشات رسمی سامسونگ، برخی از کاربران -از جمله کاربران سنگاپوری- زودتر از پایان سه‌ماهه اول سال 2017 (اواسط فروردین 96) این بروزرسانی را دریافت نخواهند کرد.

بروزرسانی اندروید 7 برای گلکسی اس 7 شاید وقتی دیگر

همانطور که در تصویر زیر مشخص شده، بروزرسانی اندروید 7 برای گلکسی اس 7 و اس 7 اج احتمالا زمانی در ماه‌های آوریل تا ژوئن 2017 (نیمه دوم فروردین تا نیمه اول تیر 96) به همه کاربران خواهد رسید. البته در نظر داشته باشید، این گزارش به‌ طور رسمی تایید نشده و احتمال رد شدن آن نیز وجود دارد. پس هنوز این امیدواری هست که همه کاربران در سراسر جهان بتوانند گوشی های گلکسی اس 7 و اس 7 اج خود را زودتر از زمان گفته شده به جدیدترین نسخه اندروید آپدیت کنند.

بروزرسانی اندروید 7 برای گلکسی اس 7 تا پایان تیرماه 96 نخواهد بود

بروزرسانی اندروید 7 برای گلکسی اس 7 در ایران نیز چند وقتی است آغاز شده و برخی کاربران موفق به آپدیت شده‌اند. اگر شما نیز صاحب یکی از این دو پرچمدار سامسونگ هستید و موفق به آپدیت گوشی شده‌اید، تجربیات خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

1395-11-16

دیدگاهتان را بنویسید