بهترین برند تولیدکننده گوشی موبایل کدام برند است؟ (نظرسنجی)

بهترین برند تولیدکننده گوشی موبایل

از میان 6 برند مطرح تولید کننده موبایل در جهان به کدامیک رای می دهید؟

در مرحله اول نظرسنجی، 6 برند اپل، سامسونگ، سونی، ال جی، هواوی و نوکیا که توسط کاربران گجت نیوز صاحب بیشترین رای از سوی مخاطبین شدند، به مرحله دوم آوردیم تا از بین آنها، بهترین برند تولیدکننده گوشی موبایل مشخص شود.

بهترین برند تولیدکننده گوشی موبایل را شما انتخاب کنید

در بازار رقابت، همیشه جدالی جذاب بین این برندها وجود داشت و گاهی به قدری حساس بود که به کاربران نیز کشیده می‌شد. اپل و سامسونگ از دیرباز در دو طرف میدان قرار داشته و به عنوان رقبای سنتی شناخته می‌شدند. از طرف دیگر، سونی نیز طرفداران خاص خودش را دارد؛ طرفدارانی که محصولات ساخت سونی را برتر از دیگر رقبا دانسته و عقیده دارند این محصولات از کیفیتی بالاتر از اپل و نوآوری بالاتری از سامسونگ برخوردارند. با خواندن نظرات آنها درمی‌یابیم کاربران سونی دوربین گوشی های ساخت این کمپانی را بهتر از دیگر رقبا دانسته و استحکام بالای بدنه را دلیل زمخت بودن آن می‌دانند.

ال جی در رتبه سوم جای دارد. این کمپانی کره‌ای با عملکرد خوبی که در بخش موبایل از خود نشان داد، نظر بسیاری را به سوی خود جلب و در کنار بخش لوازم خانگی، سود سرشاری را به جیب مدیران سرازیر کرده است. گوشی هایی مانند ال جی جی 5 (LG G5) و ال جی وی 20 (LG V20) گل سرسبد محصولات تحت این برند بوده و چشم‌های منتظر به جی 6 (LG G6) و وی 30 (LG V30) دلیلی بر مدیریت صحیح مسوولین این شرکت است.

هواوی نیز نماینده برندهای چینی در نظرسنجی نهایی انتخاب بهترین برند تولیدکننده گوشی موبایل از نظر کاربران خوش‌ذوق گجت نیوزی است. این برند به همراه شیائومی (رتبه 8) بیشترین رای را در بین چینی‌ها کسب کرده که نشان از محبوبیت بالا در ایران دارند. قیمت مقرون به‌صرفه محصولات این شرکت‌ها به همراه ویژگی‌های نسبتا خوب دلیل کاربران برای انتخاب آنها عنوان شده است.

ششمین برند راه‌یافته به مرحله نهایی، نوکیاست؛ برندی که پس از چند بار دست به دست شدن، مجددا به زادگاه خود کشور فنلاند بازگشته و نوید روزهای خوب گذشته را می‌دهد.

حال همه چیز به رای شما بستگی دارد؛ با شرکت در نظرسنجی زیر، بهترین برند تولیدکننده گوشی موبایل را انتخاب کنید.

var tp_async_polls = tp_async_polls || [];tp_async_polls.push({ id: 156128, container: “#tp-5bc59bc84b4f0” });

دلیل انتخاب خود را در قسمت نظرات با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

1395-11-30

دیدگاهتان را بنویسید