بهترین تم های سامسونگ در سال 2016 معرفی شدند

بهترین تم های سامسونگ

بهترین تم های سامسونگ در سال 2016 معرفی شدند

یکی از مهمترین ویژگی‌های گوشی های سری گلکسی سامسونگ را باید صفحه نمایش‌های باکیفیت آن‌ها دانست که تماشای هر محتوایی را لذت‌بخش می‌کند. در صورت داشتن یک رابط کاربری نرم افزاری زیبا، می‌توان به بهترین وجه ممکن از این ویژگی بهره برد و درست به همین دلیل است که سامسونگ برای این گوشی ها تم‌ های متنوعی را ارائه کرده است. با پایان سال 2016 میلادی، اکنون شاهد معرفی بهترین تم های سامسونگ در این سال هستیم.

بهترین تم های سامسونگ بر اساس دو دسته رایگان و پولی جدا شده‌اند

سامسونگ چند روز قبل بهترین تم های گوشی های هوشمند گلکسی خود در سال 2016 را معرفی کرد. بهترین تم های سامسونگ در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار داشته و بر اساس میزان دانلود و محبوبیت مرتب شده‌اند. در تصاویر پایین، شاهد بیست تم هستیم که ده مورد از محبوب‌ترین آیتم‌های رایگان و همچنین ده مورد از محبوب‌ترین آیتم‌های پولی را شامل می‌شوند. همچنین با استفاده از این لینک می‌توانید بهترین تم های سامسونگ در منطقه و کشور محل زندگی خود، بهترین از نظر ویرایشگران سامسونگ و یا بهترین از نظر طراحان را نیز مشاهده کنید.

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 100%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; }

1395-12-20

دیدگاهتان را بنویسید