به‌روزرسانی جدید سرفیس پرو 4 و سرفیس بوک مشکلات ویندوز هلو را برطرف می‌کند

سرفیس پرو 4

به‌روزرسانی جدید سرفیس پرو 4 و سرفیس بوک مشکلات ویندوز هلو را برطرف می‌کند

سرفیس بوک (Surface Book) و سرفیس پرو 4 (Surface Pro 4)، دو محصول کمپانی مایکروسافت هستند که برخلاف گوشی‌های هوشمند این کمپانی توانستند به موفقیت چشمگیری برسند. هرچند هر محصولی هر چقدر هم فروش موفقی داشته باشد باز نیاز به عرضه‌ی به‌روزرسانی دارد تا ایرادات احتمالی آن برطرف شود.

به‌تازگی به‌روزرسانی برای سرفیس پرو 4 و سرفیس بوک عرضه شده که می‌تواند مشکلات این دو دیوایس با قابلیت ویندوز هلو را برطرف کند. همان‌طور که می‌دانید پس از عرضه‌ی آپدیت Redstone، کاربران مشکلاتی را با سیستم ورود ویندوز هلو داشتند.

بعضی از کاربران اعلام کردند که با کندی بیش از حد این سیستم رو به رو شده‌اند و حتی گاهی اوقات سیستم آن‌ها فریز می‌کند (صفحه در حالتی که هست متوقف شده و نمی‌توانید دستوری وارد کنید). مایکروسافت نیز برای برطرف کردن این مشکلات، به‌روزرسانی را برای سرفیس پرو 4 و سرفیس بوک عرضه کرده که باعث می‌شود درایور موجود بر روی کنترل کننده‌ی هاست CSI2 اینتل بهینه شود.

کنترل کننده‌ای که در بالا به آن اشاره شد در واقع با دوربین نصب شده بر روی سرفیس پرو 4 و سرفیس بوک کار می‌کند. بعد از عرضه‌ی این آپدیت و نصب آن مشکلات برطرف شده و طبق نظر کاربرانی که از این به‌روزرسانی استفاده کرده‌اند مشکلات سیستم ورود ویندوز هلو کاملا برطرف می‌شود.

ویندوز هلو به کاربران مایکروسافت کمک می‌کند به‌راحتی با استفاده از اسکنر چشمی آیریس، اسکنر اثر انگشت و یا شناسایی صورت به هر دیوایسی که بر روی آن سیستم عامل ویندوز 10 نصب است و حتی به اپلیکیشن‌ها، شبکه‌ها و سرویس‌های روی خط دسترسی داشته باشند.

سرفیس پرو 4

این به‌روزرسانی که با ورژن 30.10586.7076.2424 عرضه شده، در حال حاضر از طریق سرویس آپدیت ویندوز قابل دسترسی بوده و می‌توانید هم اکنون اقدام به نصب آن کنید. در گذشته نیز چنین اتفاقاتی برای سیستم ها و قابلیت‌های مختلف سیستم عامل ویندوز 10 رخ داده بود؛ اما مایکروسافت سریعا اقدام به برطرف این مشکلات کرد که این امر نشان دهنده‌ی اهمیت قائل شدن این کمپانی به مشتریان خود است.

دیدگاهتان را بنویسید