به زودی اپلیکیشن اسپاتیفای برای اپل واچ عرضه خواهد شد

اپلیکیشن اسپاتیفای برای اپل واچ

خبر خوش برای صاحبان اپل واچ؛ به زودی اسپاتیفای به ساعت اپل می‌آید

شاید بسیاری از مشترکین اسپاتیفای که صاحب یک ساعت هوشمند اپلی هستند تعجب کنند چه چرا تا به امروز اپلیکیشن اسپاتیفای برای اپل واچ عرضه نشده است. به راستی این جای سوال است که چرا اپلیکیشن محبوب‌ترین سرویس استریم موسیقی در جهان در اختیار کاربران محبوب‌ترین ساعت هوشمند در جهان قرار نگرفته است. به گفته‌ی مقامات رسمی، خوشبختانه در آینده‌ای نزدیک اپلیکیشن اسپاتیفای برای اپل واچ عرضه خواهد شد تا دیگر هیچ حرف و حدیثی در این مورد باقی نماند.

«آندره چانگ»، یکی از توسعه دهندگان اپلیکیشن های ساعت اپل از این قضیه بسیار آزرده خاطر بود که چرا نمی‌تواند بر روی ساعت مورد علاقه خود از این سرویس استریم موسیقی استفاده کند، به همین خاطر تصمیم گرفت یک اپلیکیشن اختصاصی برای خود طراحی کند. برنامه‌ای که او ساخت در ابتدا اسپاتی (Spotty) نام داشت، اما در ماه فوریه زمانی که شرکت اسپاتیفای به شباهت بسیار زیاد رابط کاربری و نام این اپلیکیشن ایراد گرفت، چانگ نام برنامه توسعه یافته توسط خود را تغییر داد.

در هر صورت، اقدام صورت گرفته از سوی این توسعه دهنده نشان داد که توسعه دهندگان اسپاتیفای به راحتی می‌توانند اپلیکیشن سرویس استریم خود را بر روی ساعت های اپل بیاورند. نکته جالب قضیه اینجا بود که اسپاتیفای او را به خدمت گرفت تا وظیفه‌ی توسعه اپلیکیشن اسپاتیفای برای اپل واچ را با مدیریت او به جلو ببرد. خبر خوش برای طرفداران این ساعت های هوشمند و سرویس استریم موسیقی مذکور این است که چان مدتیست مشغول کار بر روی اپلیکیشن رسمی اسپاتیفای بوده و در آینده‌ای نزدیک آن را بر روی اپل واچ کاربران به ارمغان میاورد.

قابلیت‌های اپلیکیشن اسپاتیفای برای اپل واچ

چانگ متعهد شده است که قابلیت‌های جذابی نظیر پشتیبانی از Siri، انیمیشن های ظاهری ساعت (یا همان Complications)، پشتیبانی از همگام سازی با آفیس و حتی دانلود پلی لیست های اسپاتیفای به صورت مستقیم توسط اپل واچ را همراه با این برنامه به کاربران ارائه کنید. هرچند ما اینک مطلعیم که چانگ مشغول کار بر روی نسخه واچ او اس این سرویس استریمینگ است، اما به طور دقیقی نمی‌دانیم که چه زمانی آن عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است خود اسپاتیفای نیز زمان دقیقی را برای عرضه این برنامه ساعت های اپل اعلام نکرده است.

1396-01-24

دیدگاهتان را بنویسید