به کمک میانبرهای گوگل در کسری از ثانیه به دنیای اطلاعات دسترسی پیدا کنید

میانبرهای گوگل

به کمک میانبرهای گوگل در کسری از ثانیه به دنیای اطلاعات دسترسی پیدا کنید

همه ما تشنه دسترسی به آخرین و جدیدترین اطلاعات هستیم و گوشی های هوشمند این خواسته را برای ما مهیا می‌کنند. اپلیکیشن‌ها، نوتیفیکیشن‌ها و دستیارهای شخصی به عنوان نوک قله کوه اطلاعات شناخته می‌شوند. امروز دسترسی به کوه اطلاعات به یک امر بدیهی تبدیل شده و تنها دغدغه باقی‌مانده، سرعت دستیابی به آن‌ها است. هرچه سریعتر به اطلاعات دست پیدا کنیم، سریعتر قادر به پردازش و سپس استفاده از آن‌ها خواهیم بود. میانبرهای گوگل (Google Shortcuts) برای دستیابی به این مهم عرضه شده‌اند و اکنون به عنوان شروع کار، در دسترس کاربران ایالات متحده آمریکا هستند.

میانبرهای گوگل در دسترس کابران سیستم عامل اندروید و آی او اس قرار گرفته‌اند. در زمان مرور آدرس وب Google.com به کمک مرورگر موبایل، یک ضربه کوچک بر روی هوم اسکرین، آخرین اخبار ورزشی، گزارش هواشناسی و انواع اطلاعات و اخبار و سرگرمی‌های مختلف را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. به عنوان دیگر کاربردهای میانبرهای گوگل باید به ابزار تبدیل ارز، ابزار مترجم، اطلاعات خطوط هوایی و هتل‌ها، تست سرعت اینترنت، بازی دوز (Tic-Tac-Toe) و بازی‌های کارتی اشاره کرد.

میانبرهای گوگل

میانبرهای گوگل را بسته به نیاز خود سفارشی‌سازی کنید

این امکان وجود دارد تا میانبرهای گوگل را بسته به سلیقه خود سفارشی‌سازی کنید. به عنوان نمونه می‌توانید با انتخاب تیم ورزشی مورد علاقه‌تان، همواره آخرین اخبار مربوط به آن را دریافت کنید. برای دسترسی به میانبرهای گوگل ، از وجود آخرین نسخه Google بر روی گوشی خود مطمئن شوید. در ادامه تنها کافی است تا در زیر جعبه جستجوی گوگل، به دنبل میانبر و یا میانبرهای مورد نظر بگردید. برای اطلاعات از نحوه صحیح استفاده از میانبرهای گوگل ویدیوی زیر را تماشا کنید.

1396-01-04

دیدگاهتان را بنویسید