بوکمارک پست های اینستاگرام با به روزرسانی جدید ممکن شد

بوکمارک پست های اینستاگرام

بوکمارک پست های اینستاگرام با به روزرسانی جدید ممکن شد

قطعا برای شما هم پیش آمده است که یک پست در اینستاگرام را پیدا کنید که قصد داشته باشید آن را بوکمارک کرده و بعدا آن را ببینید. این کار تا پیش از این ممکن نبود، اما از امروز همه چیز تغییر کرده است. اینستاگرام امروز از به روزرسانی جدیدی رونمایی کرد که شما را قادر به بوکمارک پست های اینستاگرام می‌سازد.

از امروز، کاربران با آپدیت برنامه، یک آیکون بوکمارک را در زیر پست‌هایشان در قسمت فید مشاهده خواهند کرد. با ضربه زدن بر روی این آیکون پست مربوطه در یک تب جدید ذخیره شده تا بعدا آن را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که هیچ‌کس قادر به تماشای پست‌های بوکمارک شده شما نخواهد بود.

تیم توسعه‌دهنده این شبکه اجتماعی مدتی‌ست که بیش از پیش به فکر اضافه کردن قابلیت‌های جدید افتاده است. قابلیت بوکمارک پست های اینستاگرام نیز می‌تواند یک قابلیت مفید برای بسیاری از کاربران به شمار آید. شاید خیلی قبل‌تر می‌شد این قابلیت را در اینستاگرام ببینیم، اما در هر حال این کمبود با اضافه شدن بوکمارک به این اپلیکیشن، جبران شد.

بوکمارک پست های اینستاگرام

بوکمارک پست های اینستاگرام ، تنها با ضربه زدن بر روی یک آیکون

استفاده از این قابلیت کاملا ساده و آسان خواهد بود. همان‌طور که گفته شد، تمام کاربران می‌توانند با ضربه زدن بر روی آیکون بوکمارک، پست خود را در پروفایل خود بر روی یک تب خصوصی ذخیره کنند. تمامی پست‌های بوکمارک شده در آن صفحه نمایان هستند و تنها در اختیار خود کاربر قرار خواهند گرفت؛ بنابراین هیچ‌کس نمی‌تواند جز خود شما به آن‌ها دسترسی داشته باشد.

قابلیت بوکمارک پست های اینستاگرام ، بخشی از نسخه 10.2 این برنامه است که از امروز برای دو پلتفرم اندروید و آی او اس و همچنین پلتفرم ویندوز، در دسترس قرار گرفته است. در زیر می‌توانید اقدام به دانلود این نسخه کنید.

jQuery(document).ready(function($){ jQuery(“ul.tabs-nav”).tabs(“> .pane”); });

  • دانلود نسخه جدید اینستاگرام

1395-09-25

دیدگاهتان را بنویسید