تاریخ عرضه گلکسی اس 8 به طور اتفاقی لو رفت!

تاریخ عرضه گلکسی اس 8 به طور اتفاقی لو رفت!

تاریخ عرضه گلکسی اس 8 به طور اتفاقی لو رفت!

اگر در دو سه روز گذشته پیگیر اخبار پرچمدار آینده‌ی سامسونگ بوده باشید، احتمالا بعد از مشاهده‌ی این حجم عظیم از اخبار منتشر شده پیرامون آن تعجب کرده‌اید. بعد از تصویر، مشخصات و قیمت این گوشی، حالا نوبت به لو رفتن تاریخ عرضه گلکسی اس 8 (Galaxy S8) رسیده است و در ادامه‌ قصد داریم آن را بررسی کنیم.

طبق اطلاعات جدیدی که از سوی منابع داخلی سامسونگ (که نام و هویت آنها افشا نشده است) منتشر شده، این اتفاق مهم در تاریخ هجدهم ماه آوریل ۲۰۱۷ (بیست و نهم فروردین ماه ۱۳۹۶) عملی خواهد شد. اگر این روز واقعا به عنوان تاریخ عرضه گلکسی اس 8 تعیین شده باشد، می‌توانیم بگوییم که سامسونگ قصد دارد زمان بیشتری را برای طراحان خود در نظر بگیرد تا بتواند محصول بی‌عیب و نقصی را روانه‌ی بازار کند؛ رونمایی از گلکسی‌های سری اس ۷، بسیار زودتر و در یازدهم ماه مارس سال میلادی گذشته انجام شده بود.

 تاریخ عرضه گلکسی اس 8 هنوز هم به طور دقیق مشخص نیست

گفته می‌شود که سامسونگ پیش از این قصد داشت ماه آینده و در جریان کنگره‌ی جهانی موبایل ۲۰۱۷ در بارسلون از پرچمدار آینده‌ی خود رونمایی کند، اما گزارشات جدیدی که درباره‌ی مشکلات به وجود آمده برای گلکسی نوت ۷ و باتری انفجاری آن منتشر شده است، باعث شده سامسونگ در برنامه‌ی خود تغییراتی را به وجود بیاورد و بررسی‌های بیشتری پیرامون ایمنی و مسائل مربوط به باتری گلکسی اس 8 به انجام برساند.

به هر حال هنوز هم هیچ‌کدام از مقامات رسمی سامسونگ، تاریخ عرضه گلکسی اس 8 را تایید نکرده‌اند و هر احتمالی برای این موضوع ممکن است به حقیقت تبدیل شود.

1395-10-16

دیدگاهتان را بنویسید