تاکید ترامپ بر استفاده از پیک به جای رایانه!

تاکید ترامپ بر استفاده از پیک

تاکید ترامپ بر استفاده از پیک به جای رایانه!

تاکید ترامپ بر استفاده از پیک به جای رایانه بار دیگر این سوال را در اذهان عمومی ایجاد کرد که وی چه زمان قصد دارد به اظهارات عجیب و غیر متعارف خود پایان دهد؟

تاکید ترامپ بر استفاده از پیک به جای رایانه به خاطر ناامنی های سایبری عنوان شده است، زیرا این روزها هک رایانه ها و مقوله هکرها به یک رویداد عادی و متداول تبدیل شده است. بر این اساس دونالد ترامپ در جریان مهمانی سال نو میلادی که در فلوریدا برگزار شد، استفاده از پیک به جای رایانه را به عنوان گزینه ای جدید عنوان کرده است که ایمن‌تر خواهد بود.

رئیس جمهور جدید ایالات متحده در اظهار نظری شوکه کننده گفت:

اگر چیز مهمی دارید آن را بر روی یک کاغذ بنویسید و با استفاده از یک پیک آن را تحویل دهید. این روش هر چند قدیمی است، اما با این وجود بر اساس دلیلی محکم باید از آن استفاده کرد؛ اینکه هیچ رایانه‌ای امن نیست.

اظهار نظر جدید ترامپ در حالی صورت گرفت که وی طی چند روز گذشته رایانه را ابزاری مخل عنوان کرده بود که همه چیز را با هم قاطی می‌کند. ترامپ گفته بود که رایانه‌ها منجر به پیچیدگی زندگی بشر شده‌اند و هیچ کس نمی‌داند که چه اتفاقی در جریان رخ دادن است. وی اشاره می‌کند اطلاعاتی در خصوص مقوله هک شدن رایانه کمیته ملی دموکراتها توسط روسها دارد که کسی از آن آگاهی ندارد. ترامپ به حمله سایبری  هکرهای روس به شبکه رایانه‌ای کمیته ملی حزب دموکرات آمریکا و نفوذ در آن اشاره دارد که در جریان آن هکرهای روس موفق شدند به کلیه اطلاعات مرتبط با تحقیق حزب دموکرات درباره ترامپ دسترسی پیدا کنند.

ترامپ در خصوص این هک گفت:

در مورد هک کردن چیزهایی می دانم و اینکه واقعا چه کسی پشت این قضیه است تا حدود بسیاری سخت است، لذا ممکن است این هک کار افراد دیگری باشد.

تاکید ترامپ بر استفاده از پیک زمینه ساز بازگشت به عصر پیکها می‌شود؟

آیا گفته های ترامپ به معنای بازگشت انسان به عصر ارتباطات مبتنی بر فعالیت پیکهاست؟ شاید هم ترامپ با این اقدام قصد دارد ارزش سهام شرکت های فعال در زمینه پیک را افزایش دهد؟! به هر حال همچنان منتظر اظهار نظرهای عجیب و غریب ترامپ باشید و تصور نکنید می توان زمانی را برای اتمام آن پیش بینی کرد.

1395-10-13

دیدگاهتان را بنویسید