تایید شد: گلکسی اس 8 پلاس با 6 گیگابایت رم در راه است

تایید شد: گلکسی اس 8 پلاس با 6 گیگابایت رم در راه است

تایید شد: گلکسی اس 8 پلاس با 6 گیگابایت رم در راه است

شاید یکی از مهمترین اشکالاتی که از سوی کاربران به پرچمداران جدید سامسونگ وارد شد، عدم تولید گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس با 6 گیگابایت رم بود. اما چندی نگذشت که غول دنیای تکنولوژی خبر از تولید این مدل داد.

احتمالا گلکسی اس 8 پلاس با 6 گیگابایت رم در بازارهایی خاص عرضه شود

پیش از این نیز شایعاتی مبنی بر طراحی و تولید گلکسی اس 8 پلاس با 6 گیگابایت رم جهت عرضه در برخی بازارهای خاص شنیده می‌شد. بر اساس این شایعات، کاربران خارج از این بازارها مجبور به استفاده از همان نسخه 4 گیگابایتی گلکسی اس 8 (Galaxy S8) و گلکسی اس 8 پلاس (+Galaxy S8) بودند. در هنگام معرفی این محصولات، حرفی در این خصوص از سوی اجراکنندگان برنامه زده نشد اما ساعاتی پیش وب‌سایت رسمی سامسونگ خبر از تولید نسخه‌ای از پرچمداران خود با رم 6 گیگابایتی داد. البته به نظر می‌رسد این میزان رم تنها در گلکسی S8 پلاس به کار برده خواهد شد.

تایید شد: گلکسی اس 8 پلاس با 6 گیگابایت رم در راه است

چندی پیش و بر اساس خبر منتشرشده‌ای در وب‌سایت TENAA، سامسونگ در حال کار بر روی نسخه‌ای از گلکسی اس 8 پلاس با 6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی‌ست که مدلی پریمیوم از این پرچمدار به حساب می‌آید. مشخصات دیگر تغییری نخواهند داشت و سایر موارد همانی هستند که شما با خرید یک گلکسی S8 پلاس ساده می‌توانید داشته باشید؛ تنها رم و حافظه داخلی‌ست که افزایش می‌یابند.

بنا به گفته وب‌سایت کره‌ای سامسونگ، گلکسی اس 8 با 6 گیگابایت رم قطعا عرضه خواهد شد و کاربرانی که این مدل را پیش‌خرید کرده باشند، یک داک DeX Station نیز به رایگان هدیه خواهند گرفت.

در این بیانیه رسمی، سخنی از قیمت نسخه 6 گیگابایتی اس 8 پلاس در هنگام عرضه به میان نیامده، اما به نظر می‌رسد حدود 1000 دلار برای کاربران هزینه داشته باشد. البته امکان محدود بودن این نسخه از پرچمداران سامسونگ به بازارهای کره و چین نیز همچنان وجود دارد.

1396-01-18

دیدگاهتان را بنویسید