ترجیح می‌دهید محل قرارگیری حسگر اثر انگشت گوشی کجا باشد؟(نظرسنجی)

ترجیح می‌دهید محل قرارگیری حسگر اثر انگشت گوشی کجا باشد؟(نظرسنجی)

جلو، عقب، کناره‌ها؛ ترجیح می‌دهید حسگر اثر انگشت گوشی شما کجا قرار داشته باشد؟ [نظرسنجی]

سامسونگ به تازگی پتنتی ثبت کرده و محل قرارگیری حسگر اثر انگشت را به نقطه‌ای جدید آورده است. این شرکت کره‌ای، تاکنون سنسور اثر انگشت گوشی های خود را در دل دکمه فیزیکی هوم و زیر نمایشگر قرار می‌داد، اما پتنت‌های جدید سامسونگ خبر از تغییر در شکل و محل قرارگیری حسگر اثر انگشت و رفتن به پشت گوشی می‌دهند.

همانطور که در خبرها آوردیم، گویا اسکنر اثر انگشت گوشی گلکسی اس 8 (Galaxy S8) قرار است از نوع اپتیکال بوده و احتمالا به عقب گوشی انتقال داده شود. این شایعات به اپل نیز سرایت کرده و حرف و حدیث‌هایی مبنی بر انتقال حسگر اثر انگشت گوشی آیفون 8 (iPhone 8) به قاب پشتی گوشی نیز شنیده می‌شود.

طرفداران گوشی های اپل و سامسونگ با تغییر محل قرارگیری حسگر اثر انگشت چه واکنشی خواهند داشت؟

حال باید دید این تغییر احتمالی محل قرارگیری حسگر اثر انگشت در گوشی های گلکسی اس 8 و آیفون 8 می‌تواند کاربرانی را که سال‌ها با محل فعلی خو گرفته و عادت کرده‌اند، راضی نگه دارد یا خیر. کاربران آیفون (چه آیفون های 4 اینچی و چه آیفون های بزرگتر) از دکمه فوق‌العاده کاربردی هوم این گوشی برای کارهای زیادی استفاده می‌کنند. این دکمه، از رفتن به صفحه اصلی تا اسکن اثر انگشت ، قطعا طرفداران این برند را تا این لحظه راضی نگه داشته است. از طرف دیگر، طرفداران گوشی های سامسونگ نیز یکی از نقاط قوت گوشی خود را دکمه هوم آن و حسگر اثر انگشت پنهان شده در زیرش می‌دانند و به همین راحتی با تغییر محل آن اخت نخواهند شد.

این مساله سوژه‌ای شد تا نظر شما کاربران عزیز گجت نیوز را در خصوص محل قرارگیری حسگر اثر انگشت جویا شویم. عقب، جلو و یا کناره‌ها، هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. پس در نظرسنجی ما شرکت کرده و با انتخاب یکی از گزینه‌ها، نظر خود را به ما و دیگر کاربران نیز انتقال دهید.

var tp_async_polls = tp_async_polls || [];tp_async_polls.push({ id: 142214, container: “#tp-5bc3342f75e0a” });

1395-09-28

دیدگاهتان را بنویسید