تست مقاومت ال جی جی 6 ؛ پرچمدار کره‌ای‌ها در زیر بار شکنجه!

تست مقاومت ال جی جی 6 ؛ پرچمدار کره‌ای‌ها در زیر بار شکنجه

تست مقاومت ال جی جی 6 ؛ پرچمدار کره‌ای‌ها در زیر بار شکنجه!

اگر شما هم مقالات مختلف ما در خصوص نقد و بررسی ال جی جی 6 (LG G6) را خوانده باشید، حتما با توانایی‌های بالای این گوشی پرچمدار آشنا شده‌اید. اما در ادامه، با دیدن ویدیوی تست مقاومت ال جی جی 6 میزان آسیب‌پذیری این اسمارت فون را در برابر خراشیدگی، آتش گرفتن و خم شدن نیز خواهید فهمید. پس با ما همراه باشید.

دارندگان یک گوشی پرچمدار و رده‌بالا، از گوشی خود علاوه بر ویژگی‌های خوب، انتظارات دیگری نیز دارند. آنها به این امید پول هنگفتی بابت یک موبایل پرداخت کرده‌اند که در کنار امکانات بالا، مقاومت خوبی نیز در برابر حوادث احتمالی از خود نشان دهد. به همین دلیل نیز یک گروه معروف یوتیوبی به سراغ پرچمدار جدید ال جی رفته و با انجام تست مقاومت ال جی جی 6 ، این گوشی رده‌بالا را به چالش کشانده‌اند. آنها آزمایش خود را در قالب یک ویدیو در صفحه یوتیوب خود قرار دادند که دیدن آن خالی از لطف نیست.

ویدیوی تست مقاومت ال جی جی 6

در این ویدیو، اگر دقت کنید می‌بینید که با قرارگرفتن ال جی G6 در زیر شکنجه‌هایی از قبیل خراشیدن، آتش گرفتن و خم شدن، میزان استحکام بالای آن مشخص خواهد شد.

به طور کلی، G6 ال جی در طول انجام تست‌ها کاملا آرام و استوار بوده و در هنگام آتش گرفتن نیز -بنا به دلایل مختلف- آسیب کمتری نسبت به سایر گوشی های هم‌رده خود داشته است. این گوشی موبایل توانست تست خمیدگی را با موفقیت پشت سر گذاشته و در تست خراش‌پذیری نیز فراتر از حد انتظار ظاهر شد.

عقیده شما در خصوص میزان استحکام و مقاومت ال جی جی 6 چیست؟ آیا توانسته نظر شما را به خود جلب کند؟

1396-01-17

دیدگاهتان را بنویسید