تست کابلهای یو اس بی سی با اندازه گیر Satechi USB-C Power Meter

تست کابلهای یو اس بی سی با اندازه گیر Satechi USB-C Power Meter

تست کابلهای یو اس بی سی با اندازه گیر Satechi USB-C Power Meter

USB نوع C احتمالا درگاه جدید جهانی است، اما هنوز هم بسیاری از کاربران از آن بهره‌مند نیستند. در حال حاضر سازندگان از این پورت در نوت بوک ها و گوشی های هوشمند جدید استفاده می‌کنند، بنابراین کمی زمانبر خواهد بود تا یو اس بی نوع سی بتواند جایگزین آخرین نسل از پورت‌های یو اس بی شود. با تمام این تفاسیر، مشکل بزرگ این درگاه ها زمانی خطرساز می‌شود که شما از کابل غیراستانداردی استفاده کنید. این قضیه می‌تواند با انتقال قدرت بیش از حد و یا عدم سیم کشی درست، اتفاقات ناگواری را نظیر آتش سوزی برای شما به ارمغان بیاورد. حال یک شرکت به نام ساتچی (Satechi) از یک محصول جدید رونمایی کرده که به کاربران در این امر کمک خواهد کرد. اندازه گیر Satechi USB-C Power Meter نام این محصول نوظهور است که می‌تواند از محصولات الکترونیکی شما برای استفاده از کابل های مدرن نوع C محافظت کند.

در حال حاضر چندین شرکت تولیدی اقدام به فروش کابل های USB نوع C به صورت آنلاین و آفلاین می‌کنند، اما شما هرگز نمی‌توانید از عملکردی که قرار است آن‌ها ارائه کنند مطلع شوید. تنها منبع شما برای پیدا کردن این عملکرد، بنسون لئونگ (Benson Leung)، مهندس شرکت گوگل است که وظیفه تست کابل های یو اس بی نوع C و همچنین ارسال نتایج آن به صورت آنلاین است.

ویدیو عملکرد اندازه گیر Satechi USB-C Power Meter

اینجاست که کمپانی ساتچی همراه با گجت اندازه گیر Satechi USB-C Power Meter وارد میدان می‌شود. این کمپانی می‌گوید که محصول جدیدش می‌تواند ولتاژ فعلی و طول زمانی که یک کابل USB نوع C به دستگاه های سازگار ارسال می‌کند را اندازه گیری کند. اگر ادعای این شرکت درست باشد، گجت اندازه گیر Satechi USB-C Power Meter می‌تواند به کاربران اطلاعات ارزشمندی را در مورد کابل مربوطه ارائه کند تا خیال آن‌ها بابت استاندارد بودن کابل و همچنین امنیت دستگاه متصل به آن راحت سازد. البته مهندسان و متخصصان این حوزه باید تست های بیشتری را بر روی دستگاه اندازه گیر شرکت ساتچی انجام دهند تا از عملکرد آن همانند تبلیغاتی که از آن می‌بینیم، مطمئن شویم.

اندازه گیر Satechi USB-C Power Meter تنها با قیمت 30 دلار به فروش می‌رسد

با این حال، اگر شما قصد خرید این محصول را دارید چندان هم دردسر نخواهید داشت؛ چرا که هزینه‌ای 30 دلاری و خرید اندازه گیر Satechi USB-C Power Meter می‌تواند ارزش آن را داشته باشد تا شما از گوشی های هوشمند و یا تبلت هایی که معمولا قیمتشان به بیش از 500 دلار می‌رسد محافظت بیشتری کنید.

1395-11-11

دیدگاهتان را بنویسید